Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale to jutro o 16 ? Na gutwinie ok tylko nie wiem czy nam pozwolą rozpalić ogień w lesie albo na parkingu :-)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tia jutro,na kablówce słyszałem,że mają być miejsca do grillowania.ciekawe czy będą już gotowe :blink:

Opublikowano

tia jutro,na kablówce słyszałem,że mają być miejsca do grillowania.ciekawe czy będą już gotowe :blink:

ciekawe czy nie trzeba ich rezerwowac bo jutro moze byc kupa ludu

Opublikowano
  • Autor

to niech każdy sie wypowie gdzie nam jest obojętne.

Opublikowano

Czuje ze nic z tego nie bedzie :polew: bo kazdemu wszedzie pasuje a w koncu nikogo nie bedzie bo nie ma zadnych konkretow :naughty: . Ja ze swojej strony moge nawet zaproponowac miejscowke u mnie :cool1: ale ostrzegam niestety mieszkam u tesciow i niema tam jakis wielkich luksusow , ale jesli ktos ma wedke to mam stawik i mozna sie rozlozyc wlasnie nad tym stawikiem zarzucic wedeczke i pogawedzic . Jak sa jakies inne propozycje to ja sie dopasuje bo sie za wami stesknilem ;(

Opublikowano
  • Autor

dobra ludziska jedziemy na Brody-ja już z Izą dzisiaj minigrill zakupiłem więc odwrotu nie ma :naughty: :naughty:

brać kobity dzieci i jedziemy. a eraz coś dla relaksu a mianowicie-Łukasz był na giełdzie dzisiaj i mało brakowało i widziałby jako pierwszy :kox:

804b5299512fd3c3med.jpg

1e8735b2996f8cfemed.jpg

e8c3fff5a8161fe4med.jpg

a właśnie sprzedałeś B5tkę??

Opublikowano

no to pierwsze zdjecie to jakis modern art :shocked: a co zostawia takie slady panie :mysli: co do grilla to sie szykuje tylko cala kiełba dzisiaj poszła na działeczce a jutro nie wiem czy cos kupie, najwyzej bede grillował banana tez jest super z grilla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

daj znać jak sklep otwarty znajdziesz bo też nie mam :>

Opublikowano

Ja tez jestem bez kielbasy , ja was znajde na brodach bo nie ma sesu zebym jechal pod casto i wracal spowrotem . Pogoda cos nie halo ma byc dzisiaj niewiem jak to nam wypali :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nigdzie nie pada-ja tam słońce mam za oknem :wink4: :wink4:(ale chu.... pogoda)

Dudi może o 15 na tej stacji benzynowej co pierwszy spot był??

Opublikowano

jeszczenie pada , a kupiliscie gdzies kielbase , a ilu bedzie chetnych

Opublikowano
  • Autor

ja i moja Kobita na 100 kiełbasa kupiona :> :> :>

Opublikowano

Ja rozmrażam karkówkę :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 11:40_________________________________________________i może troche zamarynuję[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:01_________________________________________________Nadal deszcz pada :thumbdown:

Opublikowano

I co z tym grillem bo pogoda do bani się robi :confused4:

Opublikowano

tak jak mowilem chyba nic z tego nie bedzie :confused4: najwyzej sie stykniemy pod casto na bajere bo chyba lokale pozamykane . Zreszta jak tak wolicie :wink4:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:02_________________________________________________Mozemy i pomoknac jak lubicie

Opublikowano

ja proponuję się styknąć i wtedy zadecydujemy :mysli:

Opublikowano

to jak castorama ?

kurde n75, sprawdzone, przeplywka sprawdzona, turbo smiga dobrze a auto ciagle zmulone... jakies pomysly ?

Opublikowano

Dobrze tak czy siak zbieramy sie pod casto o 15 i wtedy podejmiemy decyzje .

Opublikowano

mm.max odgrażał się, że będzie dopiero w środę. Ja też nie wiem, czy się dziś wyrobię, niedawno z roboty wróciłem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.