Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zapalona pod pałacem Preydenckim jako samozwańczy reperzentant zapaliłem w sobotę

ma ktoś może film- KSIĘGA OCALENIA??

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapalona pod pałacem Preydenckim jako samozwańczy reperzentant zapaliłem w sobotę

ma ktoś może film- KSIĘGA OCALENIA??

Ja nie posiadam.

A tutaj - ciekawy linek. Może ktoś kupi zamiast Leona czy Ibizy? :>

http://allegro.pl/show_item.php?item=985594345

Opublikowano
  • Autor

masakra-całą ceremonie przebrnąłem dzisiaj na wielkim kaca(przespalem połowę)-Kobitka Moja mi pokutę wyznaczyła. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzis standardowo ? Miejsce i czas ?

Opublikowano
  • Autor

tak jest.

Opublikowano

Przyjechac po Pana Panie Prezesie ?

Opublikowano
  • Autor

trzeba pierwszy post uaktualnić po dzisiejszym spocie.

dzisiaj będzie lista obecności :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:15_________________________________________________nie przytocze się moimi taczkami. na mokrym mały zakręt gaz i bokiem prawie jade- a z resztą nawet mokro nie musi być-teraz ciesze się jazdą Taczkami.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:17_________________________________________________ale dziękuję bardzo Panie kolego :good: :good: :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 10:17_________________________________________________Michałjak masz jakiś lepszy aparat to może byś wziął? ja wezmę moją cyfrę

Opublikowano

A co dziś jakieś zdjęcia pożegnalne robimy czy co ?

Opublikowano

no to który pierwszy odważny na ochotnika :tongue4: :tongue4:, podczas tankowania po spocie widziałem godnego przeciwnika dla żółtej strzały czarne a8 w Q koleś nie oszczędzał pedału gazu a auto się trzymało drogi nawet pomio mokrego asfaltu

Opublikowano

żółtego na pożarcie takiej bestii :baseball:

Opublikowano
  • Autor

a może było 2,8Q :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

tego nie wiem ale na pewno w automacie bo koleś startował ze statoil a później wydarł na obwodnice

Opublikowano

hej Cajun strzelałem z tego samogo kałasza co ty, chyba ktos na nim usiadł przed zawodami :wallbash::polew:

Opublikowano

Zastrzeliliscie kogos :naughty:

Opublikowano

Na szczęście nie :-) ale parę osób dostało łuskami bo latały gdzie popadnie he he

Opublikowano

Ja dzis odpadam ze spota.... chorubsko mnie uwaliło ... gdyby coś się miało zmienić dam znać!

A póki co wysyłajcie mi smsy z nr telefonów bo Prezes Marcin mi komóre rozwalił tel. taki jak zwykle 602194289

Opublikowano
  • Autor

sorry ale mnie takm nie było i kto to jest ten Prezes?? nie znam człowieka.

nr 602194289 to sex linia więc uważajcie jak będziecie dzwonić :polew: :polew:

Ja dzis odpadam ze spota.... chorubsko mnie uwaliło ... gdyby coś się miało zmienić dam znać!

A póki co wysyłajcie mi smsy z nr telefonów bo Prezes Marcin mi komóre rozwalił tel. taki jak zwykle 602194289

ps kuruj się Panie Kolego

Opublikowano

hej Cajun strzelałem z tego samogo kałasza co ty, chyba ktos na nim usiadł przed zawodami :wallbash::polew:

Daj spokój, żenada. Prawie wszystko poszło mi górą tarczy. Wczoraj podjechałem postrzelać rekreacyjnie, dla odmiany z beryla. Zupełnie inna sprawa. Ale i tak nic się nie może równać z mossbergiem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.