Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale wymyte fury :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie chwalić się jak wrażenia po szkoleniu z jazdy na torze w miedziance

Opublikowano

Ja polecam, wrażenia świetne ;) Uślizgi tyłu po odrobinie praktyki wchodziły jak marzenie ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja polecam, wrażenia świetne ;) Uślizgi tyłu po odrobinie praktyki wchodziły jak marzenie ;)

to teraz musicie podzielić się z nami nabytymi umiejętnościami :ad: :ad: :ad: :ad:
Opublikowano

to teraz musicie podzielić się z nami nabytymi umiejętnościami :ad: :ad: :ad: :ad:

Spoko, chętnie je zaprezentujemy na Twoim nowym Q :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mówisz i masz-tylko na wariacje musi być po wymianie napinacza i rozrządu więc tydzień dwa

Opublikowano

to teraz musicie podzielić się z nami nabytymi umiejętnościami :ad: :ad: :ad: :ad:

Spoko, chętnie je zaprezentujemy na Twoim nowym Q :naughty:

Grzesiek przeca miałeś zabrać Prezesowi Q na 2 etap :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:shocked:
Opublikowano

no jakos dojechalem tym zepsutym samochodem juz mnie te awarie zaczynaja denerwowac ,qurde audi

Opublikowano

Nie no jakies jazdy na miedziance mnie ominely i nic o tym nie wiedzialem :wallbash:

Opublikowano

no jakos dojechalem tym zepsutym samochodem juz mnie te awarie zaczynaja denerwowac ,qurde audi

Jest na to rada-kup Seata :>

Opublikowano
  • Autor

no jakos dojechalem tym zepsutym samochodem juz mnie te awarie zaczynaja denerwowac ,qurde audi

Jest na to rada-kup Seata :>

Dudi ma A4 piękne A4 żadnego seata nie potrzebuje-chociaż widziałem ładnego seata-zaje.. przód-jak odrzutowiec takie wloty na bokach

http://leon.seat.pl/index.php?str_menu=3,22[/url]

linea R

Opublikowano

to teraz musicie podzielić się z nami nabytymi umiejętnościami :ad: :ad: :ad: :ad:

Spoko, chętnie je zaprezentujemy na Twoim nowym Q :naughty:

Grzesiek przeca miałeś zabrać Prezesowi Q na 2 etap :tongue4:

No i się wygadałeś :kox:

Opublikowano
  • Autor

i znowu 100% frekwencji na raty było-Łukasz jest usprawiedliwiony(tylko dlatego że ma Audi-jakby był leon nie byłoby tak lekko :polew:)

seans filmowy tez był-coraz bogatrze te nasze spoty :)

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 14:10_________________________________________________Jacek DVD jest dedykowane do Leona ale to nie ori?

Opublikowano

no jakos dojechalem tym zepsutym samochodem juz mnie te awarie zaczynaja denerwowac ,qurde audi

Jest na to rada-kup Seata :>

Taaaaak - mój ostatnio był składany na patyki ,żeby mógł po torze na Miedzianej Górze pojeżdzić , ale zabieg się udał , szkolenie sie odbyło , aż szkoda było patyka wyjmować.

Oberwała się śruba mocowania chłodnicy paliwa i prawie się biedna chłodnica po asfalcie ciągneła.

Jacek DVD jest dedykowane do Leona ale to nie ori?

- DVD jest uniwersalne i do każdego auta się nadaje , ale żeby oglądać musisz mieć MFD lub RNS-E i odpowiedni do tego interface.
Opublikowano

Panowie, podrzuci ktoś namiar na tapicera, o którym mówiłem w poniedziałek? Dziura w fotelu wcale nie robi się mniejsza :decayed:

Opublikowano

Moje udi odjechało.... czas na poszukiwania następcy

Opublikowano

leon...leon...leon musi być :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko jedna marka może być :audi: :audi: :audi: :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.