Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś małą navi na jeden dzień udostępnić?

Ty no prezes przeciez jacek ma !! Tylko daj mu wrócić z "wywczasów"

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak czułęm że ma ale ich nie ma ami jutro na taką deliktną trase potrzebna-już gogle działa i mapka się drukuje :good:

podeślij mi coś fajnego na tel :wink4:

Opublikowano

Było gadać wcześniej to być Ci mojego palmtopa pożyczył

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki wyślijcie każdy po SMSku albo pw z nr tel bo znowu tel mam po serwisie

Dzięki

Opublikowano

Zmień ten tel bo więcej jest w serwisie niż Ty go masz

Opublikowano
  • Autor

a żebyś wiedział-a dokładnie dłużej go niosę do serwisu niż używam(2tygodnie leżał zanim się zebrałem)

Opublikowano

Pozdrowiska z uzdrowiska "Węgierski Ciechocinek" czyli - Hajduszoboszlo ... baseny , zjezdzalnie , ryczące 60-ki ,papryka , winogrono i leczo - tego mamy dość i niedługo wracamy na spoty , pizze i sałatkę z kurczaka .

Novacek , Damian i Ja.

Opublikowano

Dzieki za pozdrowienia. :>

Opublikowano
  • Autor

mam fotel dla Ciebie :)

Opublikowano

Dzięki chłopaki za pozdrowienia, ale widze ze tylko jeci papu a co z :drunk:???????

Opublikowano
  • Autor

schowali do zdjęcia

Dzięki chłopaki za pozdrowienia, ale widze ze tylko jeci papu a co z :drunk:???????

Opublikowano

w Ciechocinku tam gdzie dom zdrojowy Maxi Kas rusza na łowy ..... dobrej zabawy :>

Opublikowano

To po jednym wieczorze ....

http://img37.imageshack.us/img37/6571/hajduszoboszlo1.jpg

Ta plastikowa banieczka 5L to pojemnik na tutejsze tanie wino - :kox: smakuje jak smar do rakiet

Tu calość ekipy , poza fotografującym czyli mną .

http://img72.imageshack.us/img72/1083/hajduszoboszlo.jpg

Pić już nie ma co , bo tutejsze trunki poza dobrym winem są na poziomie płynu do spryskiwaczy z Tesco .

Opublikowano

Pamiętacie, kiedyś mówiliśmy o czerwonych felgach, które ktoś miał przy czarnej A4. Widziałem je ostatnio:

dsc01033u.jpg

I zbliżenie:

dsc01034p.jpg

Tak, dokladnie o ta audice z tymi czerwonymi felgami mi chodzilo.

Opublikowano
  • Autor

To po jednym wieczorze ....

http://img37.imageshack.us/img37/6571/hajduszoboszlo1.jpg

Ta plastikowa banieczka 5L to pojemnik na tutejsze tanie wino - :kox: smakuje jak smar do rakiet

Tu calość ekipy , poza fotografującym czyli mną .

http://img72.imageshack.us/img72/1083/hajduszoboszlo.jpg

Pić już nie ma co , bo tutejsze trunki poza dobrym winem są na poziomie płynu do spryskiwaczy z Tesco .

Jacek uważaj na Nowacka chyba się pod Ciebie podszywa :polew:
Opublikowano

Jacek uważaj na Nowacka chyba się pod Ciebie podszywa :polew:

No nawet podobni są :polew:

...Jacek i Nowacek w jednym stali domu... :polew:

Opublikowano

Jest dzis ktoś ?

Opublikowano
  • Autor

ja ja ja a będzie co oglądać??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.