Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawie sie zapowiada szkoda ze nie moge dolaczyc :confused4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to jak, o 19.00 zbiórka pod DG, a potem kierunek Bałtów? :wink4:

Opublikowano

Hmmm....ja jestem na tak :gwizdanie: i z tego co rozmawiałem wczoraj z Jackiem on też.... tak więc pod DG i ogień

tylko trzeba być punktualnie :tongue4:bo tylko do 21 czynny wyciąg :confused4:

a jeszcze w pogodzie mówili że kurde od środy na plusie ;( tak więc trzeba wykorzystać na maxa :evil:

P.s

W wekenda byliśmy na nartach....filmiki już niedługo :evil: :evil: :evil:

"uwaga uciekać...

ale urwał, ale to było dobre...

a mógł chłop jeździć" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli Ci którzy nie maja sprzętu narciarskiego są wyłączeni dziś ze spota? ;(

Opublikowano

ależ czemu ??? przeca np Krzusiu, Grzesiu nie mają i wypożyczają :cool1:

tak więc sprzęt to nie problem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dziś odpadam niestety z przyczyn zdrowotnych jeszcze ;(

Opublikowano

No panowie, co to za absencja? Za nieobecność na spocie należą się :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

powiedzieć można tylko tyle... warunki + pogoda lux :evil: do tego jakieś 12 osób na stoku :gwizdanie:

spot jak najbardziej udany :cool1:

Opublikowano

Hardkor BMW! ;D

[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:02_________________________________________________A dla kontrastu - obiecany na spocie filmik z przelotu yamahą R1 przez zakorkowaną Moskwę:

Opublikowano

hahahaha....czyli Grzesiu namawiasz nas na BMW ;( ???????

Opublikowano

R1 taka z chęcią bym pośmigał taką maszynką :> :>

a tu coś do oglądnięcia

Opublikowano

a tu coś do oglądnięcia

Rytmika inna, ale przesłanie podobne do tego kawałka, który zamieściłem powyżej :polew: Sorry, ale jak słyszę tekst "w dresach i adidasach - jak zawsze klasa", to reakcja może być tylko jedna :polew: Poza tym z chłopaków z teledysku wyłażą kompleksy: śpiewają, że są z Lublina, ale nagranie robili na ulicach Warszawy :wink4:

Opublikowano

a teraz pokaz przed premierowy :gwizdanie:

jakieś tam rapy....hip-hopy i inne popierdułki....

tu jest kino akcji :cool1::evil:

Opublikowano

Końcówka jest mocna nie ma co :> :>

Opublikowano

A to jęczenie na końcu to co niby miało być? :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:42_________________________________________________Obczajcie nowy szwedzki pomysł - u nas się raczej nie przyjmie :kox:

Opublikowano

A to jęczenie na końcu to co niby miało być? :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:42_________________________________________________

Zadowolenie z przyciągania ziemskiego :polew: :polew:

Opublikowano

A to jęczenie na końcu to co niby miało być? :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 00:42_________________________________________________

Zadowolenie z przyciągania ziemskiego :polew: :polew:

Takie życie: ojca oszukasz, matkę oszukasz, ale grawitacji nie oszukasz... :polew: :polew:

Opublikowano

poniedziałek spot.....lecimy w kulki ???

czyli idziemy na kręgle :gwizdanie:

co wy na to ???

Opublikowano

Ja za kulkami jestem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.