Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubicie Adrenalinkę

Zapraszam kiedyś ze mną do Masłowa na Klonówkę.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lubicie Adrenalinkę

Nie mamy nic przeciwko :naughty:

Zapraszam kiedyś ze mną do Masłowa na Klonówkę.

Co masz na myśli?

Opublikowano

Panowie jak z poniedziałkiem ???

gdyż wymyślili jakieś to święto....i wypada ono w dzień naszych spotkań, a więc może być tłoczno wszędzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jakie plany ??? DG jak zwykle....czy powtoreczka z poprzedniego tygodnia ??? :cool1::evil:

Opublikowano

proponuję przenieś na inny dzień bo mnie kobita nie puści na spota za chiny ludowe.

Opublikowano

Walne tynki obchodzę z daleka, więc będę available. Ale niech się wypowiedzą "sparowani" spotowicze, czy ich połowice z domów wypuszczą :naughty:

Opublikowano

widać że połowice to nawet do komputerów nie dopuszczają :gwizdanie: nie mówiąc o spocie :hi: hehehe

Opublikowano

Ja tam z dostępem do kompa nie mam :tongue4: :tongue4: ale fakt cisza tu jak makiem zasiał :mysli:

Opublikowano

Ja ze swoja połówką mogę świętować po spocie.Jestem otwarty.

Opublikowano

Frekwencja minimalna się zapowiada :decayed: To może faktycznie przełóżmy to na inny dzień, tym bardziej, że dziś wszędzie pewnie tłumy będą.

Opublikowano

jak chcecie,ale niech się więcej osób wypowie

Opublikowano

mnie tez nie bedzie

Opublikowano

Ja za przeniesieniem jestem inny dzień

Opublikowano

No i chyba się przeniosło... Był ktoś w ogóle? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cholera mnie też nie było :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak nie było spota to może jutro coś zorganizujemy ????

Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie??? :mysli:

Opublikowano

mi jutro pasuje jak najbardziej

P.S ...Opatowska policja zaskoczyła mnie podwójnie minionej nocy :polew:

1) Nie wiedzą, że światła doświetlania zakrętów istnieją ...."dlaczego Pan jeździ na halogenach" ( łapanka była zaraz po skręcie na skrzyżowaniu) po wytłumaczeniu sprawy, odp. 'pana władzy' brzmiała "skoro to automatyczna konstrukcja to dlaczego jeden się świeci tylko?jeden musi mieć pan nie sprawny" :polew:

2) ale za to posiadają te nowe wykrywacze %%% :cool1: ..."prosze chuchnąć w kierunku alkomatu nie dotykając go" :naughty:

Przegoście... co najlepsze...chcieli prawo jazdy pasażerki ale zapytałem "dlaczego?" i wyraziłem swoją niechęć ku temu więc z tego powodu zapewne musiałem "chuchać nie dotykając" :tongue4:

Opublikowano

Ale są gamonie w tej psiarni :polew: :polew: to miałeś z czego się śmiać po tej kontroli :> :>

Opublikowano
  • Autor

Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie??? :mysli:

ja ostatnio tak sobie plan pracy układam że jak mam pierwszą zmianę przyjeżdzam dopiero we wtorek do Ostrowca-tak jak dzisiaj. jutro może dałbym radę się pojawić :gwizdanie:
Opublikowano

Ja bylem ale zaprosila mnie zona , nawet nie bylo gdzie usiasc . Wszystko zajete albo zarezerwowane , a co do jutra to moze byc dobry pomysl i jestem na tak :good:

Opublikowano

mi jutro pasuje jak najbardziej

P.S ...Opatowska policja zaskoczyła mnie podwójnie minionej nocy :polew:

1) Nie wiedzą, że światła doświetlania zakrętów istnieją ...."dlaczego Pan jeździ na halogenach" ( łapanka była zaraz po skręcie na skrzyżowaniu) po wytłumaczeniu sprawy, odp. 'pana władzy' brzmiała "skoro to automatyczna konstrukcja to dlaczego jeden się świeci tylko?jeden musi mieć pan nie sprawny" :polew:

Nasi czasami nie są lepsi... Kiedyś mnie zatrzymali na ul. 11. Listopada, akurat wracałem z myjki. Po spisaniu danych jeden z mundurowych inteligentnie zauważył: "A co panu tak płynie spod tego samochodu?" (lekki spadek był). No to odpowiadam, że właśnie byłem na myjni, więc woda. A on na to: "A... czemu tak dużo?" W tym momencie się poddałem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.