Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak spociwo było dziś ?[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Co za cisza zapanowała :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co tu taka cisza??

Opublikowano

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Focha strzeliła bo za bardzo ją naciskałeś :JC_fan:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem- fura dała radę ale jak to stara zdzira swoje humory na trasie miała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Focha strzeliła bo za bardzo ją naciskałeś :JC_fan:

nie chłodziłem ją przed zatankowaniem ale tylko raz i zgasiłem ją na minutkę. ale droga przez chorwację- przez góry oczywiście-totalne ominięcie autostrad-coś pięknego za***ista droga a widoki 1 klasa.
Opublikowano

Cisza bo Ciebie nie było , jak auto dało rade to :good:

Opublikowano

W takim razie zapraszamy prezesa na zwierzenia kontrolowane...dziś- 18 - Gutwin :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cisza bo Ciebie nie było , jak auto dało rade to :good:

góry chorwacji brałęm no problemo- zakręty pierwsza klasa-but w zakręcie a co za zakrętem nie wiadomo- Izie też się podobało ale przyznać się nie chce- tylko zwolnij zwolnij :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:14_________________________________________________

W takim razie zapraszamy prezesa na zwierzenia kontrolowane...dziś- 18 - Gutwin :gwizdanie:

Panie odpoczywam w domu :decayed:
Opublikowano

Do Bułgarii sie przeciskałem przez karpaty Piękności sprawa. pisk opon w zakrętach, smród hamulców, i ból karku po dojechaniu :) coś Pięknego...

Opublikowano

Dzięki prezesie za wycieczkę i poświęcenie wolnego czasu :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki prezesie za wycieczkę i poświęcenie wolnego czasu :notworthy:

:good:
Opublikowano

Panowie, kilka chwil po uruchomieniu autka przez parę sekund słychać głośny świst powietrza - klimatyzacja? turbina? :co:

Opublikowano

Trzeba zajrzeć pod maskę i posłuchać gdzie syczy bo tak to nic nie wymyślimy

Opublikowano

Trzeba zajrzeć pod maskę i posłuchać gdzie syczy bo tak to nic nie wymyślimy

To przy okazji w takim razie :)

Opublikowano

Pany co dziś? :naughty:

Opublikowano

może siatka ??? ładna pogoda jest :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

może siatka ??? ładna pogoda jest :cool1: :gwizdanie:

:good:

Opublikowano
  • Autor

co was ruchome piaski na tej siatce wciągneły?? :polew:

co to za seanse sa realizowane??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 19:42_________________________________________________ja dopiero wpadę w następny poniedziałek na spocinę :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 19:43_________________________________________________ jeżeli ktos ma jakąś fajną fotkę Ostrowca to poproszę- trzeba jakoś ogarnąć pierwszy post- albo fotkę albo trzebaby jeden spot ze stu %-ową obecnością zrobić i walnąć fotkę rodzinną :naughty:

Opublikowano

ok...tylko może być więcej aut z logo "S" niż audi :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie od Seata możecie mi podrzucić wnętrze nowej ibizy ale fr czy cupry?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.