Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie coś mi świta byłem jakiś rok temu w dagrasso i stało z pięć audików i właśnie jeden koleś podszedł do mnie i się pyta czy na spota przyjechałem :tongue4:

i co nie było się podejśćprzywitać? :bicz3:

Wtedy nie byłem jeszcze na A4-klub :tongue4:

Spoko w Poniedziałek przyjadę :wink4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem wczoraj o tej hali :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 06:53_________________________________________________

Właśnie coś mi świta byłem jakiś rok temu w dagrasso i stało z pięć audików i właśnie jeden koleś podszedł do mnie i się pyta czy na spota przyjechałem :tongue4:

No Sebastian jeszcze w klubie nie byłeś a już miałeś przyjemnośćz Krzysztofem Jerzyną ze Szczecina- możesz się czuć wyróżniony :good:
Opublikowano

zapomniałem wczoraj o tej hali :wallbash: :wallbash:

Trzech dostaje :bicz3: :bicz3: :bicz3: za nie stawienie się na hali

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem wczoraj o tej hali :wallbash: :wallbash:

Trzech dostaje :bicz3: :bicz3: :bicz3: za nie stawienie się na hali

powiedz lepiek ile bramek strzeliłeś? :kox:
Opublikowano

Jedna i to jaką :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jedna i to jaką :naughty:

samobójczą :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

samobójczą :polew: :polew: :polew:

Trzeba było być to byś wiedział ile :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No Prezes zapraszamy,zobaczymy jak sobie radzisz? :naughty:

Opublikowano

chlopaki potrzebuje elektryka bo mi seat sie w grajaca choinke zmienia powoli ;( tak wiem ze swieta juz niedaleko ...

Opublikowano
  • Autor

No Prezes zapraszamy,zobaczymy jak sobie radzisz? :naughty:

jak raz byłem to sobie wiązadło spowrotem naderwałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Ty nas tu nie czaruj wymówkami :gwizdanie: :gwizdanie: :>

Opublikowano

panowie wasze sprzeczki dotyczace predkosci, mandatów itp skomentuje to tak....mam właśnie za sobą 3 dni bujania sie do radomia i zeszłem z normą spalania w touranie do 5,8l :gwizdanie: i jazdą do 100 km/h ale jazdą jak najbardziej płynną wiec i w terenach zabudowanych nijak nie mogłem zwalniać gdyż zaburzyło by mi to moje piękne spalanie :cool1: :cool1: :cool1:

tak więc pozdr i do czwartku....bo poniedziałek chyba u mnie odpada...gdyż trzeba odpocząć po 3 dniach słuchania :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jutro przyjadę tylko, żeby nie okazało się, że będe sam :>

Opublikowano
  • Autor

no PAnowie Sebatian ma rację

Opublikowano

panowie wasze sprzeczki dotyczace predkosci, mandatów itp skomentuje to tak....mam właśnie za sobą 3 dni bujania sie do radomia i zeszłem z normą spalania w touranie do 5,8l :gwizdanie: i jazdą do 100 km/h ale jazdą jak najbardziej płynną wiec i w terenach zabudowanych nijak nie mogłem zwalniać gdyż zaburzyło by mi to moje piękne spalanie :cool1: :cool1: :cool1:

tak więc pozdr i do czwartku....bo poniedziałek chyba u mnie odpada...gdyż trzeba odpocząć po 3 dniach słuchania :gwizdanie:

Ty sobie nie żartuj że masz dość naszego gadania :tongue4: :tongue4: przybywaj bo nawet pizzy nie ma z kim zjeść a ja muszę kolesia opier...lić za brak kultury przy przyjmowaniu zamówienia :gwizdanie:

Opublikowano

Ja raczej będę

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma czyste ramki na tablicę rejestracyjną szybko do mnie call- nagła sprawa

Opublikowano

Ja mam,ale nie call-ne do Ciebie bo tel zablokowany

Opublikowano
  • Autor

Ja mam,ale nie call-ne do Ciebie bo tel zablokowany

i tak o 6 rano było za póżno :wink4: ale nie potrzebne już.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.