Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko a Ty w robocie dziś ???

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spoko a Ty w robocie dziś ???

czekałem kiedy zapytasz :polew: :polew:

zgadnij :naughty:

Opublikowano

Pewnie że w robocie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że w robocie :decayed:

:evil2:

oni dymają mnie to ja ich :sex:

Opublikowano

Proste nie ma co im się dawać

Opublikowano
  • Autor

już podpytałem Siemiana- mówi że jakby sam tył wymieniać można zostawić perzewody- dopiero przy całym kompletnym bose trzeba kable przewody zminiać

Opublikowano

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Ściągałem :naughty: nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235115.new#new[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:59_________________________________________________

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Ściągałem :naughty: nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód :decayed:

a no właśnie- ciągnąłem i nic :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

bo ty siły nie masz jak tylko przed kompem siedzisz :polew: :polew:

Opublikowano

będzie ktoś dziś? :kox:

Opublikowano

Ja się zastanawiam :gwizdanie:

Opublikowano

może wpadniecie na spota swiatecznego do kielc w srode

Opublikowano
  • Autor

może wpadniecie na spota swiatecznego do kielc w srode

to ja wpadnę :tongue4:
Opublikowano

Widziałem już kiedyś :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie jedzie ktoś do Poznania albo wrocławia jakoś na dniach?

Opublikowano

Panowie gdyby coś gdzieś kiedyś strzeliło Wam fotke to nie przyznawać się dopóki nie zobaczycie i nie rozpoznanie na 100% własnej twarzy. To, że samochód jest na Was zarejestrowany nie jest żadnym argumentem, ani dowodem, że to Wy jechaliście danego dnia!!!

Zostanie wezwani albo w charakterze obwinionego albo świadka.

Jeżeli w charakterze obwinionego mówić, że daliście poprowadzić murzynowi pochodzącemu i mieszkającemu w którymś z krajów afrykańskich (np. Kamerunu, Mozambiku czy Kenii). Przyjechał do PL w celach turystycznych i chciał zobaczyć jak się po polskich drogach jeżdzi. Pewnie wtedy mu fotke strzeliło. Niech go przesłuchają i wystawią mandat i heja :tongue4:

Jeden z klubowiczów powiedział na ostatnim spocie, że za składanie falszywych zezenań grozi odpowiedzialność karna. OK - zgadzam się z tym :good:

Tylko pamiętać, że dotyczy to świadka, a nie obwinionego!!! Jeśli zostaniecie wezwani na przesłuchanie w charakterze świadka wówczas zobowiązani jesteście mówić prawdę i tylko prawdę, natomiast za składanie falszywych zeznań grozi... ble ble. Na pytanie, kto danego dnia prowadził wasz pojazd zgodnie z prawdą mówicie, że nie pamiętacie i kropka!!! Nie jesteście za bardzo wstanie przypomnieć co się działo przedwczoraj, a co tu mówić co się działo kilka tygodni temu czy miesięcy :gwizdanie:

Gdyby padła ze strony przesłuc**jącego jakakolwiek sugestia, że przyznać się, że to Wy jechaliście a nie jakiś tam murzyn z Afryki wówczas proszę poinformować taką osobę, że za nakłanianie do składania fałszywych zeznań grozi odpowiedzisalność karna. Jak sobie tego życzy można zrobić jej kolo pióra tzn. poinformować Prokurature o możliwości popełnienia przez przesłuc**jącego... Mina przesłuc**jącego jest wtedy bezcenna :polew:

SORRY, ALE POLSKIE PRAWO NIE JEST DOSKONAŁE

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś do Poznania albo wrocławia jakoś na dniach?

:no:

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś do Poznania albo wrocławia jakoś na dniach?

Do Bełchatowa, ale to nie cała połowa drogi do Wrocka :confused4: , nie wspomnę o Poznaniu.

Opublikowano

Krzysiu dobre dobre :decayed:

Panowie i Panie...z okazji tych świąt wszystkiego najlepszego....

dużo śniegu....i ruchu a nie siedzenia przy stole :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.