Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieje sie cos dziaiaj[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:18_________________________________________________Prezes czemu telefonu nie odbierasz odemnie :cool1:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzieje sie cos dziaiaj[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:18_________________________________________________Prezes czemu telefonu nie odbierasz odemnie :cool1:

ja będę .

Dudi kiedy? :no: nie mam od Ciebię połączenia :thumbdown:

Dudik znalazłem równo tydzieńtemu i 19minut- za cholerę nie wiem czy nie zauważyłem I AM SORRY :confused4: mam nadzieję że nic pilnego i b. waznego :confused4: trzeba było się odezwać jeszcze raz

zgarnie mnie ktos dzisiaj? nie chce mi się wsiadać do tego pazdziocha już dzisiaj jak coś to com :decayed:

Opublikowano

Ja będę

Opublikowano

bede i ja moze.... :gwizdanie:

troche czlowiek skonczy wczesniej prace :cool1: wreszcie :rolleyes:

Opublikowano

dawaj na spota bo kurde dawno Cie nie było :gwizdanie:

Opublikowano

będę

Opublikowano

Coś cisza jakaś się zrobiła chyba po wczorajszym zaciętym graniu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Coś cisza jakaś się zrobiła chyba po wczorajszym zaciętym graniu :tongue4:

Bolek dostał w łydkę? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 06:41_________________________________________________po świętach chyba zacznę z wami chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

po świętach chyba zacznę z wami chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba Wielkanocnych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

po świętach chyba zacznę z wami chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba Wielkanocnych :polew: :polew: :polew:

nie smiej sie bo bedzie faul :kox::polew: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________powiedz lepiej czy zakupy w czwartek się udały? :naughty:
Opublikowano

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

Opublikowano
  • Autor

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :) a po co chcesz ściągać tapicerkę ????

Opublikowano
  • Autor

uszczelka co wchodzi w dzwi wyszła- raz ją sam upchałem ale trzeba ją ściągnąć i może bym na tył bose wrzucił bo akurat ten głosnik charczy

Opublikowano

uszczelka jest zakładana na spinki widocznie z nich spadła a co do głośników to bose może nie śmigać bo kable trzeba chyba o innym przekroju ciągnąć żeby to grało

Opublikowano
  • Autor

jak będzie jutro w kielcach to pierw przyjedz po kartę - po drodzę bym Ci ją podrzucił ale wyjąłem z portfela :thumbdown:

w sumie to i w Ostrowcu Ci się przyda jakby co :wink4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 12:22_________________________________________________

uszczelka jest zakładana na spinki widocznie z nich spadła a co do głośników to bose może nie śmigać bo kable trzeba chyba o innym przekroju ciągnąć żeby to grało

to i tak muszę ściągnąć boczek już nowe spinki nawet mam co by póżniej nie szalał- raz robiłem podejście zdjąłem listwę śrubki out ale bałem się mocniej boczek pociągnąć :confused4:

jak coś to zwykły głośnik się załozy jakieś fajne sony (oczywiście parę :decayed: )

Opublikowano

Spoko nie ma ciśnienia żeby już kupować ale jak coś to się będę odzywał ,cewki przyszły ??

Opublikowano
  • Autor

Spoko nie ma ciśnienia żeby już kupować ale jak coś to się będę odzywał ,cewki przyszły ??

przyszły wczoraj - dzisiaj będzie test ale jak ano jechalem były ok.

Dzięki za pożyczkę :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.