Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wszystko na raz Ci się zebrało-ciężka sperawa :cool1:

no w sumie całkiem dobry pomysł :> , byłoby jeszcze milej gdybym nie musiał zapłacic ubezpieczenia w tym miesiacu

mm. max a gdzie Ty rozrząd w swojej B6 wymieniałeś-mnie też może wypadnie nedługo wymienić, w Aso SEATa są części audi?każdą jedną dostanę?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krawcu - nie ma idealnych mechaników i idealnych serwisów każdy ma zawsze jakieś wady, co do ASO Seata akurat kilka seatów tam serwisowałem, moi znajomi tam tez robią i poprzednia B6 tez tam była właśnie na rozrządzie. W B7 chciałem "przyoszczędzić" i rozrząd robił mi ktoś inny po tak zwanej znajomości a w ostatecznym rozrachunku wyszło mnie tyle samo co w ASO seata a nawet drożei a tu masz i fakture z gwarancję i klepniętą pieczątkę w książce serwisowej.

Poza tym seat exeo to bliźniak Audi B7 a wiec procedury i większość części mają w komputerach.

Opublikowano

no w sumie tak a 2.0 tdi bpw to to samo co w leonie 2.0 tdi bmm takze sovie powinni poradzic. a ile daja tej gwarancji?

Opublikowano

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

Opublikowano

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

to tym bardzie dadza rede mysle :)[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 13:04_________________________________________________http://www.allegro.pl/item726277665_continental_195_65_r15_15_stal_5x100_zima.html

Marcin jak jeszcze nie kupiles zimowek to poptrz na ta aukcje kupilem komplet dla tescia z felgami 870 same opony 550 chyba tylko zapytaj czu ma 5x112 dot 2006 ale ladnie wygladaja i dobrze byly raczej przechowywane :wink4:

Opublikowano

Jak by się chciał ktoś jutro pospocić między 8 a 12 30 w Ostrowcu to ja jestem chętny

Opublikowano

Krawcu => 2.0 BPW to bliżej mu do 1.9 AVF/AWX (w Superbie) niż do 2.0 BMM w leonie ;) choćby nawet ze względu na rodzaj montażu w samochodzie (wzdłużnie)

Zapomniałem dodać ze ASO Seata ma również autoryzację na serwis Skody i Subaru

to tym bardzie dadza rede mysle :)[br] :wink4:

Na pewno dadzą radę. Ja też potwierdzam ich fachowośc i baardzo rozsadne ceny. Kilku znajomych serwisuje unich auta i szczerze mozna ich polecic.

Opublikowano

Jak by się chciał ktoś jutro pospocić między 8 a 12 30 w Ostrowcu to ja jestem chętny

mam chwilke o 10 to, gdzie bedziesz? jak cos to podjade, moze ktos jeszcze sie skusi w przerwie na 2 sniadanie :>

Opublikowano

Jak by się chciał ktoś jutro pospocić między 8 a 12 30 w Ostrowcu to ja jestem chętny

mam chwilke o 10 to, gdzie bedziesz? jak cos to podjade, moze ktos jeszcze sie skusi w przerwie na 2 sniadanie :>

Hej krawcu napisales o 11.45 ze masz chwilke o 10 jak ty to zrobisz , jestes w stanie cofnac sie w czasie :cool1: jak bys mogl to cofnij sie jeszcze dla mnie dwa dni i powiedz ni numery totka z piatku :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Jakiś czas tu nie zaglądałem, a tu nagle okazało się, że Ostrowiec ruszył ze spotami ;) Chętnie się przyłączę to tak doborowego składu :wink4:

Opublikowano

Jakiś czas tu nie zaglądałem, a tu nagle okazało się, że Ostrowiec ruszył ze spotami ;) Chętnie się przyłączę to tak doborowego składu :wink4:

zapraszamy w poniedzialek za tydzien o 19.00 mam nadzieje ze lubisz kebaba :>

Opublikowano

krawcu11, w następnym tygodniu będzie chińczyk pamiętasz ? A poza tym nie możemy spotkania startowego zaczynac w bardziej przyjemnym i oświetlonym miejscu bez obrazy ale parking pod meblowym jest ciemny o tej porze roku jak w du... u ....

Ja mam złe skojarzenia z Tesco ale moze inna mila i lepiej oświetlona lokalizacja pamiętacie ze w zeszłym tygodniu wygladaliśmy jak banda złodziei z latarkami latająca obok samochodów - a takie rzeczy jak sprawdzenie bezpiecznika w tych ciemnościach urastały do rangi problemu

Opublikowano

ja proponuje parking pod telepizza kolo kolo kerfura :) i nie trzeba po jedzonko daleko jezdzic

Opublikowano

Ja mam bardziej kameralna propozycję :cool1: :cool1:

Parking przy cmentarzu na denkowskiej nad targowicą ;):polew: :polew: :polew: Przynajmniej tam jest pięknie jasno i mega przyjemnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

miejscówka ok ale teraz zaczną siętam luidziska zjeżdać - groby szykować-może na parkingu koło casto tam gdzie byliśmy tydzień temu?

Ja mam bardziej kameralna propozycję :cool1: :cool1:

Parking przy cmentarzu na denkowskiej nad targowicą ;):polew: :polew: :polew: Przynajmniej tam jest pięknie jasno i mega przyjemnie :kox:

Opublikowano

fc342a264166b4eamed.jpg

e2d6ea6687991b51med.jpg

no dobra kto mi powie czyja to a :a4fan: wlasnie wychodzac z roboty ja obczailem, ostrowiec male miasto nic sie nie ukryje :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dudi chciał Ci niespodziankę zrobić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:39_________________________________________________teraz jak ktoś będzie jechał do miasta przed południem stawiamy auto u Krawca niech myśli :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.