Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trzeba się kręcić :polew:

Marcinie widze ze jestes aktywnym userem na vag ostrowiec co nie wejde w jakis topic to twoj post juz tam jest a myslalem ze bede pierwszy :polew:

Panowie róbxcie spota i Krawcu dajesz fotki na forum-ja jestem uziemiemiony w pracy w tym tygodniu to chociaż fotki obejrze-i nową knajpę z jedzeniem znaleść proszę co by za tydzień na głodnego nie jeżdzić.

Max jak tam zdrówko?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie róbxcie spota i Krawcu dajesz fotki na forum-ja jestem uziemiemiony w pracy w tym tygodniu to chociaż fotki obejrze-i nową knajpę z jedzeniem znaleść proszę co by za tydzień na głodnego nie jeżdzić.

Max jak tam zdrówko?

oki doki fotostory bedzie :wink4:

to moze po ziorce pod castorama ruszymy na bp w kunowie tam podobno jest dobra garkuchnia

http://meteor.turystyka.pl/bpkunow,kunow.html

a jak nie to moze wreszcie sie dowiem gdzie ta chinska restauracja jest w ostrowcu :naughty:

Opublikowano

Ja powoli zdrowieje ale nie chciałbym na tak zwanym podwórku spotować ;) A wiec jak ktos ma ochote to o 19 pod casto a pozniej mozemy chińczyko-vientamczyko-azjatę odwiedzić...

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki podjedżcie pod hutę walnijcie fotę razem z moim szarym dziadem i będe na spocie. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 16:42_________________________________________________http://widelec.org/index.php?page2=2&site=blog&action=detail&blog_id=1614&site=blog&section=1&text=&pages=10 co za marnotrastwo

i kolejne http://widelec.org/index.php?page2=2&site=blog&action=detail&blog_id=2809&site=blog&section=1&text=&pages=10 jak Ci ludzie jeżdzą-ja rozumiem że nie miał gdzie zaparkować ale żeby tak na czyimś podwórku

Opublikowano

spocik nazwany czajniss (patrz zdjecia :> )

2f22369ca30d3c0cmed.jpg

3c585ed3e2058c18med.jpg

a8f6a48ec9c6b558med.jpg

d74e6a7ea018d5d7med.jpg

jak widac kaskader uratował spocik bo tak to z maxem ysmy musieli isc na upajna randke we dwoch :polew:

Opublikowano

Ale żarełko się dymi :kox: :kox:

Dzięki chłopaki za spota ...

Opublikowano
  • Autor

[/url]

jak widac kaskader uratował spocik bo tak to z maxem ysmy musieli isc na upajna randke we dwoch

A TAK TO BYŁ TRÓJKĄCIK :polew: :polew:

to mamy miejscóweczkę na następny poniedziałek

Opublikowano

jedzonko pierwsza klasa :tongue4: a kto nie był niech sobie popatrzy na "dymionce zarełko" którego nie jadł :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

noi jakos przezylem noc po chinczyku :polew:

Opublikowano

Ale żarełko się dymi :kox: :kox:

Nie swiruj jrzembia - to Twoje to jeszcze ciepłe surowe mieso jest ... wiec lepiej sie przyglądaj co wciagasz w siebie i czy sierść z tego nie wystaje !

Ja wiem że lubisz sushi ale że psy,koty i szczurki .... to nie wiedziałem.

Widzę ,że spot w okrojonym składzie - chyba trzeba by jakies inne atrakcje zapewnić żeby frekwencja wzrosła !! :kox: :kox:

halo halo - A gdzie sie zapodział nasz klubowy fotorgaf ? :cool1:

ukrywa swoją twarz żeby malolaty go nie molestowały o przejądzkę Au...tem ?? ?? :naughty:

Wszyscy żyją po tym jedzeniu ? Ubrania jeszcze pachną ? bo mnie po faaast kebabie kurtka jechała jedzeniem jeszcze ze 3 dni.

Opublikowano

Ale żarełko się dymi :kox: :kox:

Nie swiruj jrzembia - to Twoje to jeszcze ciepłe surowe mieso jest ... wiec lepiej sie przyglądaj co wciagasz w siebie i czy sierść z tego nie wystaje !

Ja wiem że lubisz sushi ale że psy,koty i szczurki .... to nie wiedziałem.

Widzę ,że spot w okrojonym składzie - chyba trzeba by jakies inne atrakcje zapewnić żeby frekwencja wzrosła !! :kox: :kox:

halo halo - A gdzie sie zapodział nasz klubowy fotorgaf ? :cool1:

ukrywa swoją twarz żeby malolaty go nie molestowały o przejądzkę Au...tem ?? ?? :naughty:

Wszyscy żyją po tym jedzeniu ? Ubrania jeszcze pachną ? bo mnie po faaast kebabie kurtka jechała jedzeniem jeszcze ze 3 dni.

e tam poprostu zazdroscisz :polew:

Opublikowano

żyją i mają się dobrze :kox:

Opublikowano

Ale o co chodzi ..... zazdrość zżera ... Silverku następnym razem beda kości z KFC- pasuje ?

Opublikowano

e tam poprostu zazdroscisz

Ale o co chodzi ..... zazdrość zżera ... Silverku następnym razem beda kości z KFC- pasuje ?

no pewnie że tak :tongue4: ... nastepnym razem też chcę dymiącego koguta na talerzu !!

Opublikowano

Ogólnowojewódzki Zlot Jesienny

Kielce Parking WTC

15 Listopada 2009

Godzina 15.00

Obecność OBOWIAZKOWA

No to teraz rezerwować miejscówki..

Opublikowano

wybiera sie ktos na ten zlot jesienny?

Opublikowano

Większych literek się nie dało :mysli: :mysli:?

Ja odpadam będę w tym czasie w :dziura: tj w Gdyni

Opublikowano

max umowilem sie na 7 list do serwisu jedziesz porobowac exeo ? :>

Opublikowano

max umowilem sie na 7 list do serwisu jedziesz porobowac exeo ? :>

No mysle ze dobry termin .... Jak sie nic nie wydarzy to dzwonię do właściciela zeby exeo nam podstawił ;) a może jakieś Subaru :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.