Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krawcu i jak wizyta w Kielcach kupiliście coś ? Co z sobotą jedziemy ?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
krawcu byles dzisiaj w komisji na próbnej maturze bo zona dzisiaj miala z matmy i mowila ze cie widziala

ano byłem ale niestety nie znam małżonki twej :confused4: wiec nie wiedzialem komu pomagac jakby co :)

Krawcu i jak wizyta w Kielcach kupiliście coś ? Co z sobotą jedziemy ?

kupił ibize 1.9 tdi wyciągnę go kiedyś na spota to obejrzymy

, miała być a3 ale wyszło inaczej trochę szkoda w sumie, w sobote jedziemy jak najbardziej o 8 muszę tam być

dojechalem,jak ja kocham zakrety

czas na zimówki dudi chyba już :gwizdanie:

Opublikowano

Wybiera sie ktos na spota do kolegow z VAG OSTROWIEC , fajnie by bylo gdybysmy na pare autek ich odwiedzili :cool1:

Krawcu moja zona jest najstarszym uczniem w tej szkole :kox:

Opublikowano

Dudi ja jadę.

Opublikowano

tez bym podjechal chetnie z wami bo samemu to lipa troche

Opublikowano

Krawcu o 8 rano w sobote :shocked: :shocked: w środku nocy chcesz jechać :kox: :kox:

Opublikowano

Krawcu o 8 rano w sobote :shocked: :shocked: w środku nocy chcesz jechać :kox: :kox:

Jak coś to dzwoń do mnie to ugadamy się jeszcze tel. 602194289

no niestety :wallbash:

a może przesunąć poniedzialkowy spocik na niedziele i sie zintegrowac z vag-owcami

Opublikowano

a gdzie oni sie spotykaja i o jakiej godzinie ???

Opublikowano

godzina 16 niedziela parking nad targowicą

Opublikowano

Chyba go przesuneli na 17.30 :naughty:

Opublikowano

no to co jedziemy bo ja jeszcze jednego nowo upieczonego vag-owca ze sobą biore

a gdzie oni sie spotykaja i o jakiej godzinie ??

Łukasz zarejestruj sie na http://vag-ostrowiec.pdg.pl :wink4:

Opublikowano

Mieli przenieść na 17:30 ale zostało wkońcu na 16 o ile dobrze czytam.

Opublikowano

krawcu już obecny na vagu jestem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę :wallbash:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 15:17_________________________________________________Panowie za tydzień spot w Kielcach jedzie Ktoś?

Opublikowano

krawcu jak autko po wizycie u panow mechanikow????

Opublikowano

krawcu jak autko po wizycie u panow mechanikow????

jak nowe :> serwis sie spisał i nie zdarł ze mnie skory dostałem rabat na wszystkie czesci i robocizne elegancki wpis do ksiazki i gwarancje na dwa lata. jakby ktos mial cos do roboty to polecam ten serwis. w aso audi za zmiane rozrządu chcieli 1700 zl a tu za 1500 wymienili mi rozrzad pompe wody ,pompe spryskiwaczy xenonow, pasek wielorowkowy, i klocki hamulcowe z tyłu, dolali płynu do pelna do spryskiwaczy i wszystko na ori czesciach. niestety jak to zwykle bywa wyszly kolejne rzeczy do wymiany :) na nastepna wizyte. i jeszcze dostalismy subaru impreze na testy.a i mają motula jakby ktos chcial zmieniac olej

mm.max dzieki za udana wycieczke :>

Opublikowano

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

Opublikowano

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

a no pojezdzilismy sobie troche Michał ma takie uklady dobre, ale na tor w miedzianej nas nie wpuscili :)

ja bede raczej a gdzie sie zbieramy ? moze tak na pare samochodow pojedziemy, bylo by spoko zebrac sie najpierw pod casto i ekipa ruszyc dalej [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę

Marcin dawaj w niedziele na vag-spota a poniedzialek odpuscimy i zrobimy za tydzien albo dwa

Opublikowano

no to spoko jak autko smiga na nowo, ja jutro nie dam rady na vaga sie wybrac

Opublikowano

:slina: Jak to dostaliscie subaru impreze na testy :blink:

to kto oprucz frogera leci na ten spocik Vag ostrowiec

a no pojezdzilismy sobie troche Michał ma takie uklady dobre, ale na tor w miedzianej nas nie wpuscili :)

ja bede raczej a gdzie sie zbieramy ? moze tak na pare samochodow pojedziemy, bylo by spoko zebrac sie najpierw pod casto i ekipa ruszyc dalej [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:15_________________________________________________

już się wykurowałem po 2tygodniach ale znowu w poniedziałek mam 2 zmianę

Marcin dawaj w niedziele na vag-spota a poniedzialek odpuscimy i zrobimy za tydzien albo dwa

Spot jest o 16 to o 15. 50 nozna sie spotkac pod casto i udezyc razem o 16.15 Ja bede o 15 .50 pod casto :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.