Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się nie wyrobiłem.

za brak stawienia się na spocie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie ktoś dziś?

Opublikowano
  • Autor

bedzie ktoś dziś?

ja będę duchem :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:59_________________________________________________Bolek ile Ci pali to twoje 2.0?
Opublikowano

bedzie ktoś dziś?

ja będę duchem :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 17:59_________________________________________________Bolek ile Ci pali to twoje 2.0?

Obejrzyj sobie film "Uwierz w ducha"

Na trasie do 100 5l,powyżej 100 ok 6l(zależy ile powyżej),w mieście ok 8l

Opublikowano

Krzysiu, mówiłem Ci dziś o ukraińskim reggae - poniżej to właśnie zespół 5'nizza, posłuchaj. Świetnie grają :)

Opublikowano
  • Autor

Bolek zostałeś wczoraj zauważony pod tesco- zawstydziłeś mnie czystością auta :good:

Opublikowano

zawstydziłeś mnie czystością auta :good:

Brudas brudas :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Panowie prawdopodobnie w sobotę będę przy B6 2,5 TDI 02.r w Avancie na części, może ktoś coś potrzebuje??

Opublikowano
  • Autor

i znowu w siodle :-)

trzeba będzie się na nowo nauczyć korzystać z forum ....

Opublikowano

Jakoś dziwnie się teraz zrobiło :-)

Opublikowano

Witam nawet nie wiedzialem ze grupa a4 gra na staszicu o 18tej.ja zawsze gram o 17tej

Opublikowano
  • Autor
Witam nawet nie wiedzialem ze grupa a4 gra na staszicu o 18tej.ja zawsze gram o 17tej

jeżeli grą można nazwać kopanie piłki przez X minut o ścianę to tak- Chłopaki grają co czwartek :wink:

Opublikowano

siema!

Generalnie mieszkam w Warszawie ale jestem z Ostrowca więc czasami bywam. Powiedzcie mi co i jak z tymi spotami, gdzie się one odbywają i w jakich terminach.. dużo was bywa?

Opublikowano
jeżeli grą można nazwać kopanie piłki przez X minut o ścianę to tak- Chłopaki grają co czwartek :wink:

odezwał się największy gracz grupy a4 co zawsze śpi jak gramy:-D

spotykamy się w poniedziałki o godz 19 pod da dragrasso ,co do ilości osób to bywa różnie ,ostatnio 4 nas było

Opublikowano
  • Autor
odezwał się największy gracz grupy a4 co zawsze śpi jak gramy:-D

ale co czwartek się wybieram :nabijasie:

spotykamy się w poniedziałki o godz 19 pod da dragrasso ,co do ilości osób to bywa różnie ,ostatnio 4 nas było
Karol jak będziesz to wpadaj śmiało :drinks:
Opublikowano

Ty się wybierasz jak sójka za morze :D:D:D:D

Opublikowano

Panowie pisałem w tamten piątek, że jadę po części do B6, ale nie pojechałem.

Jest plan jechać w tą sobotę, więc pytam się jeszcze raz, czy ktoś czegoś nie potrzebuje.

Opublikowano

ja dwa kawałki podłogi bo straciłem przez ta cho....ą zimę te pierwsze zaraz za nadkolem , w jakiej cenie masz żarnik d1s ????

Opublikowano

Drogo bo 240 zł także na necie taniej kupisz.

Jak będę na miejscu to zadzwonie co i jak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.