Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rób wywiad bo i ja mam klimę do nabicia ,zderzak przedni czy tylny???

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przód i może jak byś miał dobre serce pasek wieloklinowy byśmy wymienili - a jak nie pomoże z napinaczem już do mechaniora pojadę chyba żę też dasz radę :bag:

Opublikowano

Dobrze klimę robi Perlik za starym daGrasso, czy tanio nie wiem.

Ja po znajomości u siebie na placu za nabicie pustego układu dałem 70zł.

Odgrzybianie robię sam tak samo jak filtr.

Opublikowano
  • Autor

a to jest ten filtr kabinowy?

jak odgrzybiałeś?- odkręcałeś schowek ?

---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:45 ----------

ooo własnie jeszcze będę potrzebował poduszkę amortyzatora :decayed: tylko w dobrej cenie fibi albo ori zależy od ceny :wink:

Opublikowano

Marcin, a co będziesz dławik wymieniał, czy osuszacz??

To też można samemu zrobić.

Odgrzybiam przez otwór, którędy wylatuje woda od parownika.

Opublikowano
  • Autor
Marcin, a co będziesz dławik wymieniał, czy osuszacz??

To też można samemu zrobić.

Odgrzybiam przez otwór, którędy wylatuje woda od parownika.

a ja wiem co będę wymieniał - to co trzeba :bag:

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:55 ----------

ps ale jestem dzisiaj zarobiony :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

koleś gdzieś po trasie Ostrowiec- Opatów za 160 napełnia z odgrzybianiem- jutro powinienem wiedzieć więcej jak się uda

Opublikowano

Tylko żeby Ci pól samochodu nie zmienili :D:D:D:D

a co do zderzaka to na razie mam dużo roboty i nie dam rady ze zderzakiem a pasek to 5min roboty jest

Opublikowano
  • Autor

zderzak musimy przed 28.05 zrobić a po robocie 539131.jpg

Opublikowano

Marcin, górne mocowanie amora przód z lem... 50zł szt. na jutro moge miec...

Opublikowano
  • Autor

jak coś dam znać- teraz jadę na Stolycę póżniej delegacja cały tydzień póżniej druga zmiana - więc nie będzie kiedy zrobić- wezmę jedną tą poduszkę pasek a póżniej najwyżej jeszcze napinacz.

Łukasz masz skilsy żeby napinacz też wymienić?

---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

Pikuś a te listwy co Ci podesłałem brałeś?

---------- Post added at 11:15 ---------- Previous post was at 11:13 ----------

a i ten czujnik abs po ile byś miał (ori oczywiście) ?

nie wiem czy do aso jechać (szczerze nie chce mi się- zawsze tam jakieś badziewie nowe oglądam i póżniej mnie męczy żę starym truclem jeżdzę :doh: )

Opublikowano

Listew nie brałem bo było za późno. Takie rzeczy to na telefon dawaj.

Czujnik ABS na przód od 60 do 70, w zaleznosci jakiej firmy.

Ale chyba chodzi Ci o ten pod pedał??

Jeśli tak to mam oryginał za 44 zł

Opublikowano
  • Autor

ten pod pedał cena wspaniała- I like IT :thumbup1::dancing:

Panowie teraz sprawa ważna - zaraz będzie weekend- punkt 22:00 walnę za was piwko :banan: :banan:

Opublikowano

ten napinacz od paska wielorowkowego ???

Opublikowano
  • Autor
ten napinacz od paska wielorowkowego ???

Si :wink:

Opublikowano

klucz 13 i trzy śruby do odkręcenia tyle jest roboty z wymianą napinacza

Opublikowano

Wesołych ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Świąt Wielkanocy Oraz Mokrego Jajka :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wesołych Panowie :wink:

Opublikowano
  • Autor

żyje tu ktoś??

---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

żyje tu ktoś??

nie jeżdziłem autem 4 dni- rano jak limuzynie się czułem :banan: :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.