Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? :D

Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]

Dopuki ci sie przegub nie rozleci . Czego na spoty nie przyjezdzasz

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dudi, Ty dzisiaj po 18 jechałeś od Opatowa na Radom, bo chyba Cie widziałem miedzy rondami w Ostrowcu?

Ciemne B5, które daje jak Batory z ramkami i wlepą klubową na tylnej klapie.

Opublikowano
Dudi, Ty dzisiaj po 18 jechałeś od Opatowa na Radom, bo chyba Cie widziałem miedzy rondami w Ostrowcu?

Ciemne B5, które daje jak Batory z ramkami i wlepą klubową na tylnej klapie.

No to ja pamietam cie srebrny avant B6 ,he he troche kopci ale tak musi byc . Jak mial 130KM to nie kopcil ale teraz ma troszke paliwa dodlane z jak mu z malych obrotow przy laduje to kopci ale puzniej powinienno byc ok . Zreszta niewiem bo nie widze co sie za mna dzieje

Opublikowano

Dudi robi zasłonę dymną żeby nikt go nie wyprzedził :-)

Opublikowano
  • Autor

a kto dzisiaj będzie?

ja na 99% się stawię :naughty: :naughty:

Łukasz jak heble?

Opublikowano

Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)

Opublikowano
Dudi robi zasłonę dymną żeby nikt go nie wyprzedził :-)

Ja tak mam jak jezdze jakis cas jak emeryt do 2tys/obr a puzniej jak musze sie gdzies szybko wcisnac i jak przyloze po zaworach to przez pare sekund mi troche nadmiernie kopci ale po chwili jak tak popaluje to juz jest w miare przyzwoicie . Zreszta to nie 90KM a 215KM niestety bez dymu nie ma ognia /. Dzisiaj bede dzisiaj na 100% mialem jechac do roboty ale jutro tez jest dzien a zreszta roboto nie zajac

Opublikowano
  • Autor
Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)
:thumbup1: masz lepsze heble to zacząłęś wolniej jeżdzić- nie ma tego dreszczyka jak z 200km/h na serii trzeba hamować :tongue4:

Przyjez nie pier...L :whistling: Cajun też proszę do raportu :wink:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

specjalnie dla was umyję auto :banan:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

Łukasz nie wziąłbyś kompa dzisiaj? :whistling:

Opublikowano

Lukaszku , wlasnie zabierz prosze kompa plisss.

Opublikowano

30 kwietnia jest spocik ? :)

bo akurat będę w OSTR.

Opublikowano

Ja mogę być

Opublikowano

Mnie nie będzie w pon

Opublikowano
  • Autor

mnie też nie- albo na majówce :banan: albo w pracy :wallbash:

Opublikowano

Jak spot był ktoś???

Opublikowano

JA byłem,nie będę się wypowiadał jak było

Opublikowano
  • Autor

kto będzie w poniedziałek?

Lukasz kiedy miałbyś chwilę źebym podjechał z napinaczem? :whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Dudi jak tam nowa praca??

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dudi jak tam nowa praca??

Opublikowano

ja mogę być,jak ktoś będzie

Opublikowano

Już nie długo dołączę do was :) czekam na auto :):banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.