Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O patrzcie go, spać nie może...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
O patrzcie go, spać nie może...

robi się a nie jak reszta śpią do południa :tongue4:

Opublikowano

Marcinku kupujemy kabriolety na ten sezon BMW

Opublikowano
  • Autor

widziałęm widziałem (aż się podekscytowaem- daj aderes meil na pw) - ale ja mam już jedno pudło na głowie ale jak się go pozbędę może i cabrio wpadnie :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Marcin, na kiedy potrzebujesz ten napinacz??

Bo nie mam go na miejscu.

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko odezwę się odpowiednio wcześniej- tak jak wczoraj mówiłem jeszcze spojnie tydzień a jak już będę brał wezmę jeszcze czujnik i coś tam pewnie jeszcze się znajdzie :wallbash:

Opublikowano
Pikus a ile nowa przeplywka do AWX .

Sam wkład pierburga 210 zł

Pikus a funkiel noweczka ori BOSCH nie zadna regenerowana .O numerach F 00C 2G2 055 oczywiscie sam wklad

Opublikowano

Nie wiem, czy BOSCH robi same wkłady.

Jutro lub w poniedziałek dam znać.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Może na Pierburgu coś jeszcze da się urwać, chyba że Cie nie interesuje?

Opublikowano
Nie wiem, czy BOSCH robi same wkłady.

Jutro lub w poniedziałek dam znać.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Może na Pierburgu coś jeszcze da się urwać, chyba że Cie nie interesuje?

Musi robic i sprzedawac bo Grzanek kupowal w Kielcach . Mam BOSCHA i taka sama tez chce zalozyc

---------- Post dopisany 15-04-2012 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 05:48 ----------

Kto przyjezdza w poniedzialek ja sie wybieram a raczej bede na pewno bo mam wolne

Opublikowano

Dudi, powiem Ci, że katalog BOSCH-a nie zna takiego numeru.

Jeśli ktoś sprzedaje same wkłady to nie wiem skąd ma.

Cały nie regenerowany BOSCH dla Ciebie 350 zł.

Opublikowano
  • Autor

ja mam drugą zmianę :facepalm:

Opublikowano

ja mam remont...

Opublikowano

Pikus a taki F 00C 262 055 bo niewiem czy tu jest G czy 6 na tym wkladzie . Podeslij mi nr tel na PW

Opublikowano

raczej G...

Opublikowano
  • Autor
ja mam remont...

współczuję jeszcze raz :thumbdown: - droga przez mękę

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 14:40 ----------

nie ma tu życia :wallbash:

Dudi ogladałeś już jakąś sztukę czy tylko WWW śledzisz?

Opublikowano

Narazie to kurcze znowu lipa z robota , gdzie w Ostrowcu jest jakas firma budowlana ,albo piaskownia zeby byly koparki lub ladowarki

Opublikowano
  • Autor
Narazie to kurcze znowu lipa z robota
a na hucie po tych spółkach składałeś papiery?

Jutro zapytam mojego Kierownika gdzie możnaby złożyś papiery na koparkę

Opublikowano

Prezes nabiłeś klime już ????

Opublikowano
  • Autor

nie mam funduszy ale bedę jechał jakoś pod koniec miesiąca tyle że w kielcach chyba

Opublikowano

Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? :D

Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.