Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobrze dobrze- jak każdy bezie przyjeżdzał tak ładnie jak wczoraj to jeszcze nie jedna okazja będzie- a wczoraj typy w polu dwa staly cały czas póżniej zapomniałem :tongue4:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

a poza szkoda od stolika wstawać jak jest taki team :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

a poza szkoda od stolika wstawać jak jest taki team :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Weź mi prześlij zdjęcie zobaczę je na [email protected]

Opublikowano
  • Autor

znowu na częście idzie :polew::polew:

http://a4-klub.pl/showthread.php?233624-Jasne-Recaro-Bi-xenon-2din-Licznik-RS4-Lampy-LED

---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Weź mi prześlij zdjęcie zobaczę je na [email protected]
mms tylko i wyłącznie

---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

Weź mi prześlij zdjęcie zobaczę je na [email protected]
mms tylko i wyłącznie
Opublikowano

Zapraszam i zachęcam na jechanie własnymi autkami na zlot w Skaryszewie w dniu 03.06.2012r. Auto Moto Show IX edycja :decayed: :decayed: Proponuje wyjazd o godz.12.00 do 20.00 Będzie fajna zabawa :naughty: kto Chętny to pisać na forum :) Miejsce spotkania w czasie wyjazdu tam gdzie zawsze pod De graso . Co wy na to ?? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Żyje ktoś na tym forum ?? :whistling: :whistling:

Opublikowano

Żyjemy, żyjemy ;)

Przypominam, że jutro widzimy się o 18.00 na Gutwinie.

Przy okazji - kto zna fachowca, który obszyje mi kierownicę skórą? Obecna zaczęła mi się przecierać i łuszczyć :/

Opublikowano

juto mnie nie będzie bo idę do pracy na 2 zmianę czyli od 19 do 7 rano

Opublikowano

Przy okazji - kto zna fachowca, który obije mi kierownicę skórą? Obecna zaczęła mi się przecierać i łuszczyć :/

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Chyba obszyć bo obić to można tzw mordę :-D

Opublikowano

Chyba obszyć bo obić to można tzw mordę :-D

Oczywiście, że obszyć. Miałem męczący weekend ;)

Opublikowano

To co z tą siadką będzie ktoś ???

Opublikowano

Ktoś był na siatce ?? i jak było ?? i Poniedziałek jak tam się spotykamy ?? tam gdzie zawsze ?? trochę się mogę spóźnić bo mam 1 zmianę . :kwasny:

Opublikowano

Z siadki nici były bo nikomu się nie chciało grać

Opublikowano

Ale wy jesteście zgrani :thumbdown: :thumbdown: , A ktoś będzie w poniedziałek ??

Opublikowano

Wszystko zalezy o ktorej skoncze , jak sie wyrobie to mysle zajechac

Opublikowano

Ale lipa dzisiaj była :thumbdown: :thumbdown: nas było dwóch :( ale klapa :doh:

Opublikowano

wy to chociaż macie spota cylkicznego....

Opublikowano

Panowie Ktoś będzie w poniedziałek ??:slina:

Opublikowano

Jak mi skończą samochód to będę,ale się trochę spóźnię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.