Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))


tig16

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za duże felgi...

a ja uwazam ze jest cos takiego i gdy przekroczy sie ta granice wyglada to juz koszmarnie :thumbdown:

to jest juz max w A8

a7a53qd2.jpg

a tak by to wygladalo w Lupo. nie uwazasz ze sa za duze?

07803pk2.jpg

a te tez nie sa za duze?

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=QWusmmfOgX8&NR=1

wracajac do tematu ladna B5 z ladnymi kolkami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu ladna B5 z ladnymi kolkami :good:

no no nierozpisujmy sie juz o tych felgach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje, kolor może być, chromy wokół szyb :good:, felgi mi jakoś też nie pasią, może inny wzór albo niżej zawias.

Ogólnie jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mam dziwny problem wskazowka od stanu paliwa po rozgrzaniu lata mi jak szalona polata z 10min i potem dopiero stoi w jednym miejscu[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________dawno tu nie zagladałem a wpadły AVUSy od Nosba :cool1:

fdbb80a4298e397em.jpg 40da00c3fdf9c5c8m.jpg 03b8a11460ef3fd2m.jpg f05ae2e38570a924m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie 18'' ale jest gitara :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 11:27_________________________________________________dosyc przypadkowo wpadly obudowy chromowane IN-PRO na lustra, zakladac czy nie hmmmmm ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze podniesc moc, jakos tak sie zlozylo ze mialem rozlake z moja piekna i przez 4miechy jezdzilem ToledoII 1,9tdi zrobiona na 140KM, teraz jezdze juz moja niunia ale... no ale roznica jest znaczna :(, trzeba to jakos zniwelowac a nawet pojsc dalej zeby bylo lepiej, siakieŚśśś propozycje, koszty mile widziane od czego ruszac w tym temacie????? Dodam że niuńka jest "prawie igielka" :D a przydalby sie troszke wiecej pod noga ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze podniesc moc, jakos tak sie zlozylo ze mialem rozlake z moja piekna i przez 4miechy jezdzilem ToledoII 1,9tdi zrobiona na 140KM, teraz jezdze juz moja niunia ale... no ale roznica jest znaczna :(, trzeba to jakos zniwelowac a nawet pojsc dalej zeby bylo lepiej, siakieŚśśś propozycje, koszty mile widziane od czego ruszac w tym temacie????? Dodam że niuńka jest "prawie igielka" :D a przydalby sie troszke wiecej pod noga ;]

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...