Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam.... Prosząc o porade.. dużo tu tego jest ale zalezy mi konkretnie na tym egzeplarzu!! POtrzebuje opinii na temat tej strumienicy czy bedzie pasowała do moje A4 ...

NIEstety rurki przelotowej mieć nie moge bo na diagnostyce strasznie sie o to czepieja :( musze ja wywalic.. a że katy drogie planuje zakupic cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=723936756

a niewiem czy bedzie pasowało pod spodem nie dysponuje w tej chwili kanałem...

-------------------------------------------------------------------------------------

wejście i wyjście 60 mm niestety.. :(

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że gdyby na samej strumienicy notować takie przyrosty, to każdy by ją miał u siebie :> Zostaw puszkę od kata, wspawaj rurkę przelotową i zaspawaj puszkę, żeby wyglądała jak kat. Na strumienicy Ci się emisja nie poprawi :>

Opublikowano

daj sobie spokój ze strumienicą :decayed:

Opublikowano

Strumienica to dziadostwo kolego :thumbdown: skoro już nie masz kata to albo wspawaj rurkę w puszkę po nim, albo kup tłumik przelotowy. Będzie trochę ciszej i nie będzie wypalać tłumików w przyspieszonym tempie.

Opublikowano
  • Autor

gdybym tylko jakiegos miał to bym tak zrobił...

--------------------------------------------------

oj źle rozumiecie.... rura juz jest od początku.... katalizatora tam nigdy nie było...

pytam czy zamiast niego kupic to z linku na górze ,czy lepiej coś innego??

TYLKO O TO CHODZI...

Opublikowano

Zdecydowanie coś innego, ja polecam właśnie tłumik przelotowy.

Opublikowano
  • Autor
:hi: a mógłbyś mi cos polecić bo niewiem co wybrać z takich tłumików... końcowy MAm Remusa
Opublikowano
  • Autor

ta przelotówka niezła .... ma ktos już coś takiego wspawane w układ?? i jakie efekty czy jest ciszej czy normalnie bez zmian?? a może zamiast kata zrobiło sie o wiele głośniej??

Opublikowano

Daj sobie spokój z tym shitem z pierwszego postu. Chyba że wierzysz w te cudowne przyrosty - wtedy jeszcze magnetyzer załóż i 150KM pęknie :polew:

Masz tańszą i przede wszystkim skuteczniejszą alternatywę dwa posty wyżej - nad czym dumasz? :mysli:

Opublikowano

Panowie

Dziś byłem u mechaniora, bo mi wydobywa się metaliczny odgłos. Gostek na kanale walnął ręką w kata i to z niego idzie taki odgłos. Czy mogę to wstawić ten tłumik przelotowy zamiast kata?

Opublikowano

Możesz.

Ten sam przelot masz 3 posty wyżej, wypada czytać cały wątek :doh1:

Opublikowano

Panowie, a jak z poziomem hałasu po zamontowaniu, czy ktoś to wstawiał?.

Opublikowano
  • Autor

Daj sobie spokój z tym shitem z pierwszego postu. Chyba że wierzysz w te cudowne przyrosty - wtedy jeszcze magnetyzer załóż i 150KM pęknie :polew:

Masz tańszą i przede wszystkim skuteczniejszą alternatywę dwa posty wyżej - nad czym dumasz? :mysli:

no i tak się czyta posty.... to ma być zamiast rury i nie robić wiekszego hałasu niż jest... :kwasny:

KTo montował przelotowy niech sie odezwie.. :wink4:

Opublikowano

Proszę, nich Ktoś się odezwie, kto montował przelot. Czy aż tak lipa z dziękiem??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Widocznie lipa.. NIkt sie wypowiedzieć nie potrafi.... CHyba trzeba kupić taki w obudowie KAtalizatora z kwasówy :notworthy:

Opublikowano

Witam

Po niedzieli jestem umówiony na wstawienie tłumika przelotowego http://www.allegro.pl/item725485273_tlumik_przelotowy_z_nierdzewki_awg.html z uwagi na to że rozsypał mi się kat.

Robocizna 40 zł. I 100 zł poszło :):good:

Jak będzie trzeba to wrzucę mp3. Zobzczymy jaki będzie dźwięk :)

Opublikowano
  • Autor

:mysli: oooo :D no to czekam na wiadomości :gwizdanie:

jak u CIEBIE przejdzie przeróbka to też montuje u siebie...

co do mp3 nagraj lepiej fonem jakieś Video :wink4:

WTedy bedzie wiadomo co i jak...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.