Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lekkie drgania pedału gazu


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy operuje pedałem sprzęgła (wydaje mi się że chyba przy puszczaniu sprzęgła) to czuje na pedale gazu lekkie drgnięcie, :rolleyes: co to może być?

* prosze o stosowanie wlasciwego prefixu [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że chyba przy puszczaniu sprzęgła

no to wydaje ci sie czy tak jest bo to duża różnica, a moze to jakiś tik nerwowy ci w noge wszedł :lol: (przepraszam nie mogłem się powstrzymać), poobserwuj to zjawisko i napisz cos wiecej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze dzisiaj dokładnie w którym momencie sie tak robi i dokładnie to opisze,może zle sie wyraziłem co do drgania , pedał gazu lekko wpada , ucieka z pod nogi :rolleyes:

[ Dodano: 02-05-2007, 15:59 ]

właśnie przyjrzałem sie dokładnie problemowi z pedałem gazu, czuć ruch pedału tylko przy ruszaniu na pierwszym biegu, ale to nie zawsze, pierwszy raz spotykam się z takim dziwactwem, a miałem kilka aut w z swoim życiu ,zgłupiałem :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze masz inteligentne autko :question: Jak ruszasz bez gazu to sam dodaje zeby ruszyc bo to nie TDI bez gazu nie pudzie :rotfl::rotfl: A tak na powaznie to nie slyszalem nigdy takich zeczy :a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde nikt nie spotkał spotkał sie z takim czymś? dziwne , bo naprawde sie tak dzieje choć wcale mi to nie przeszkadza... już wiem :eek: moje :audi: musi być naprawde WYJATKOWE : :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan2000, Ja tez bo co tam moze drgac jak wszystko elektronicznie Sterowane. heh Dobre... Moze poprostu ten pedal gazu ci tak źle chodzi na poczatku (cięzko) potem sie robi luzniej i wiesz jak idzie ciezko cisniesz mocniej a jak sie robi luźno to poprostu wciskasz dalej mocno i Gaz wpada w podloge.. no niewiem juz sam.. dziwne... :confused: pozdr

[ Dodano: 02-05-2007, 22:48 ]

petrus, TAK ono jest wyjatkowe :smile: :smile: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,wlasnie miałem zapytac,o podobna rzecz,dlatego,ze u mnie jest podobnie

stojac na parkingu np. autko stoi na wolnych,wsiadam,dodaje gazu i puszczam pedal trzymajac na nim delikatnie noge,-czuje jak odbija w dziwny sposob,tak jak by sie zapadal,i nie mowcie,ze nikt tego nie ma, bo to 2 Audi jakim jezdze i to samo dokladnie sie dzieje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo i też nie mam pojęcia co to jest, wcześniej jeździłem astrą i tam z elektroniki to miałem chyba tylko światła ;D Teraz się już przyzwyczaiłem ale mimo wszystko w momencie kiedy dodam troszkę za mało gazu, to pedał się cofa, tak, ze silnik wraca do normalnych obrotów, w sumie nie podoba mi się to, bo nie wiem czy tak ma byc... Może ma to związek z tempomatem który u mnie nie działa, chyba ze nie wiem jak go uruchomić ;P JaK ktoś rozwiązał problem albo chociaż wie dlaczego tak się dzieje to niech się podzieli informacją ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszych autach z przepustnicą sterowaną elektronicznie nie ma mechanicznego połączenia tejże z pedałem więc brak takich efektów. W starszych audi przepustnica jest sterowana linką i momencie kiedy przydusisz silnik komputer dodaje gazu, otwiera przepustnicę i ta ciągnie linkę powodując lekki ruch pedału. Jest to normalne i należy unikać sytuacji kiedy drga pedał gazu, czytaj nie dławić motoru jak kursant na elce bo to niezdrowe dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo pięknie :D Dzięki za wyjaśnienie :D Czyli jednak samochodzik inteligentny jest ;P i sam sobie gazu dodaje :D ;P :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...