Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8]Moja A4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, chcialem sie pochwalic, moja "zielona zaba" ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

[ Komentarz dodany przez: Keżor: 02-05-2007, 11:29 ]

2.Zakładając nowy temat postaraj się nadać mu taki tytuł, aby było jasne czego dyskusja w nim dotyczy. Na przykład jak chcesz zapytać o olej do silnika to piszesz : [b5 2,8 V6] Jaki olej do silnika.

Prosze wiec, nazywajnie tematy zgodnie z nim

Opublikowano

Kolorek idento jak u mnie :twisted: ogolnie ladna zadbana zabka , zmien oswietlenie z przodu i z tylu i bedzie jeszcze ladniejsza :wink:

Opublikowano
  • Autor

ehheh no taki mam zamiar:)

Opublikowano
Kolorek idento jak u mnie :twisted: ogolnie ladna zadbana zabka , zmien oswietlenie z przodu i z tylu i bedzie jeszcze ladniejsza :wink:

tez jestem za tym

Opublikowano

A gdzie boczne kierunki :question: :twisted:

Oswietlenie proponuje zalozyc takie jak u mnie :wink:

Opublikowano

no no, az sie swieci! super wzor felg, jaki to rozmiar? widze tez brak emblematow na blotnikach - zaszpachlowane/zaspawane czy blotniki wymienione? o i kierunkow bocznych tez nie ma :P

Opublikowano
  • Autor

Felgi 17" ;-) a co do blotnikow to NIE WIEM :/ eheheh napewno byly malowane :)

Opublikowano

Wypasik bez tych kierunków bocznych :smile:

Opublikowano

super niunia mam nadzieje ze ja zobacze na zywo :a4fan::a4fan:

Opublikowano

Dlaczego zmieniacie tylnie lampy? Przeciez stare 95` w polaczeniu z widokiem szerokich opon i zgrabną dupką OOOO tworzą naladnieszy samochód na świecie :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

heheh hmmmmmmm NAPEWNO beed chcial zmienic lampy PRZOD. Z tylem sie jeszcze zastanawiam, najpier troszke beda przyciemnione:) zobaczymy jaki efekt wyjdzie:)

Opublikowano
Dlaczego zmieniacie tylnie lampy? Przeciez stare 95` w polaczeniu z widokiem szerokich opon i zgrabną dupką OOOO tworzą naladnieszy samochód na świecie
dokładnie tak jest. ale jak masz lampki bez pomarańczowych kierunków to już jest bajka :)
Opublikowano

ciekawy sedanik, nie będę ukrywał, że grill bardziej podoba mi się z :audi:

Opublikowano

Zdecydowanie gril z logo audi lepiej mi sie widzi, kolorek klasa bo taki jak mojej :a4fan: a co do kierunków czy lamp to :wink: fakt wszystko co pomarańczowe to lipa :wink: Autko ok.

Opublikowano

Ładna A4 i ten grill bez znaczka fajniutki, właśnie gdzie masz kierunki? :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ...."gdzie sa kierunki"? hehehhe NIE WIEM:)

tak juz bylo:) I TAK ZOSTANIE:) hehe

Opublikowano
hmmm ...."gdzie sa kierunki"? hehehhe NIE WIEM:)

tak juz bylo:) I TAK ZOSTANIE:) hehe

Ciekawe :question:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.