Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski :wink4:

Opublikowano

Wąski :wink4:

O właśnie! Miałem to na końcu języka... :tongue4:
Opublikowano

no wlasnie ciekawe jak z trwaloscia i jaka cena za takie profesjonalne obklejenie :mysli:

Konkretna folia + dobry zakład i cena porównywalna z malowaniem całego samochodu. A jak kupisz taką folię to o trwałość się nie musisz martwić. Było już o tym na forum :szukaj:

Opublikowano
Swoją drogą ciekawe jak trzeba się obchodzić z tym obklejeniem?

jak z normalnym lakierem

Jak jest trwałe?

bardzo jesli jest to profesjonalnie zrobione

Opublikowano

taka koncepcja równiez jest bardzo ciekawa :decayed:

6355131649647da46c4e3.jpg

Opublikowano

To już trochę przegięcie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

mi sie podoba :good:

Opublikowano

taka koncepcja równiez jest bardzo ciekawa :decayed:

6355131649647da46c4e3.jpg

Festyn jak c**j :decayed:

Opublikowano

To już trochę przegięcie :thumbdown:

nie każdemu musi się przecież podobać :tongue4: każdy ma przecież jakiś swój gust :cool1:

taka koncepcja równiez jest bardzo ciekawa :decayed:

6355131649647da46c4e3.jpg

Festyn jak ch***j :decayed:

:polew: :polew: raggaman Ty chyba nigdy nie widziałeś festynu :tongue4:

To jes dopiero festyn jak ch***j :kox:

image105.jpg?k=MTMzMDA1MzYsNTMyMDE5&f=DSC02539teczowe_polo.jpg

Opublikowano

taka koncepcja równiez jest bardzo ciekawa :decayed:

6355131649647da46c4e3.jpg

Festyn jak ch***j :decayed:

Żeby nie być tak dosłownym powiem tak, mnie też średnio się podoba... :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:55_________________________________________________No ten Holgswagen to rzeczywiście padaka na całego! :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

taka koncepcja równiez jest bardzo ciekawa :decayed:

6355131649647da46c4e3.jpg

Festyn jak ch***j :decayed:

Trochę Hondziarskie, ale nie jest źle. Nawet ciekawie wygląda, tak inaczej :naughty: To zejście koloru na zderzak prawie jak single frame :polew:

Opublikowano

Jak tam nie widzę niz Hondziarskiego :no4::nose::tongue4:

Opublikowano

Jak tam nie widzę niz Hondziarskiego :no4::nose::tongue4:

Taki pasek w innym kolorze przez maskę widywałem w Civicach stąd mi się z Hondą kojarzy :tongue4:

Opublikowano

Jak tam nie widzę niz Hondziarskiego :no4::nose::tongue4:

Taki pasek w innym kolorze przez maskę widywałem w Civicach stąd mi się z Hondą kojarzy :tongue4:

To ten sam pokrój człowieka co listwy chrom na metry :wink4::tongue4:

To prawidłowy sposób malowania machy jeśli w ogóle zbliżamy się do niej z pistoletem do malowania :P;)

0hondacivicek9-jdm2.jpg

Opublikowano

ta maska nie jest malowana...

Opublikowano

ta maska nie jest malowana...

To jest akurat szczegół bo to carbon.... chodziło o przykład malowanego elementu, a to zdjęcie było akurat najbliższe :)

Opublikowano

To prawidłowy sposób malowania

Nie wszyscy Hondziarze tak myślą :tongue4: Zauważyłem też że często właściciele Hond lubią malować same zderzaki na inny kolor. Ale nie róbmy już OT o Japońcach.

Opublikowano

Zauważyłem też że często właściciele Hond lubią malować same zderzaki na inny kolor.

Mieszkasz w bardzo dziwnym rejonie polski :decayed:

Opublikowano

Zauważyłem też że często właściciele Hond lubią malować same zderzaki na inny kolor.

Mieszkasz w bardzo dziwnym rejonie polski :decayed:

Możliwe :decayed:

Opublikowano
Trochę Hondziarskie

a moze bardziej Peugeot'owskie :cool1:

1001865hh3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.