Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

i się grzeję na A5 Sportback :)

Ty sie odczep od moich marzen :decayed: :decayed: :gwizdanie: A5 Sportback to moje marzenie :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 170KM też można podnieść ... wtedy jako tako da się nim poruszać.

i tak da się nim jeździc nawet z tymi katalogowymi 143 PS, no ale wiadomo w miare jedzenia apetyt rośnie :wink4:

co nie znaczy, że ja tez nie będe nic robił w tym temacie bo chcialbym przynajmniej ze 200 PS wyciągnać...

jade w przyszlym tygodniu podniesc do 170kM w audi premium w poznaniu ( zeby nie tracic gwarancji)

a ile taka przyjemność kosztuje u nich??

Można prosić na PW ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chipowanie w AP to "lekki pic na wodę", znam gościa który to robi - a brak utraty gwarancji jest "umowny"

wogole to AP to pic na wode, mocno sie na nich przejechalem i juz nigdy nie bede korzystal z ich uslug, kazdemu odradzam czegokolwiek tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej poczekac aż gwarancja minie i zrobić to u Rogalottiego :wink4:

skoro to tak wygląda z AP z tego co mówicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario gwarancja jest umowna jak się zgodzisz na to,a jak się uprzesz tak jak ja to dostaniesz na to papiery podpisane przez kierownika serwisu i jak by coś było nie tak to mam papiery że gwarancja zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglibyscie wiecej napisac o waszych doswiadczeniach z AP?? kosztuje to u nich 3 tys !!!

Ja mialem tam delikatna naprawe blacharska, zostawilem tam auto na 3 tygodnie, po odebraniu auta mialem dodatkowo niesprawna nawigacje i turbine do wymiany :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie wspominajac juz o bardzo odpychajacej obsludze klienta i byle jakiej naprawie rowniez blacharskiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z AP nie miałem problemów poza tym że policzyli za płyn do spryskiwaczy którego nie dali, natomiast mój brat właśnie ma u nich auto po raz drugi bo spieprzyli lakierowanie błotnika i różniły się odcienie, do tego nie potrafią znaleźć przyczyny wibracji w tylnej części auta gdy się jedzie 140-170km/h. poprawki lakiernicze podobno zrobione i teraz szukają 3 dzień przyczyn wibracji ale wątpię żeby znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie z AP zawsze zadowolony, może z tego względu, że kiedyś tam pracowałem, ja miałem program od Rogala i AP o tym wiedziało i nie robili problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny samochod, super wyposazenie :kox: :kox: Fajne felgi ogolnie za***iście ...ale ... nie zrozum mnie zle - nie kupilbym tego samochodu z tym silnikiem ani tez z zadnym innym 2.0tdi - pozatym jest WYJEBISTA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...