Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z logowaniem basic settings


wilk11

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to normalne ale logowałem passata kumpla 2.0 tdi 2005 (c3)

i nie da rady wprowadzić bs tzn. nie zwiększa obrotów i nie rusza turbiną lub egr :shocked: vag-com 704 (u mnie w a4 bez problemowo )

czy to znaczy że w tym aucie się nie loguje grupy 003,011 w bs. ?

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:30_________________________________________________ponawiam proźbę- jak logować basic settings np. a4 b7

czy wam ta funkcja działa w autach (na can)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem również u ojca, również w b5 tylko '96 i to samo, ecu nie zwiększa obrotów... :wallbash:

dokładnie ten interfejs: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246

może vag jakiś nie taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było trochę dołożyć i nie kupować tego Chińskiego. Ja kupiłem ten http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 i śmiga jak ta lala :naughty:

A po drugie masz pełną wersję VAGa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, sam interfejs jest chyba ok, łączy się ze wszystkim, przeprowadza adaptację itd

pokombinuję jeszcze z samym vag-comem, może 4.09 coś da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mam ten sam kabek i mam to samo co michal_s87 ecu przy sprawdzaniu egr nie zwiększa obrotow w basic;/ ciekawe co to moze byc... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zaadoptować przepustnicy VAGiem 311.2, załatwiłem sobie VAGa 409 i bez problemu poszła adaptacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem jak autor posta.

Uzywam 311.2 activated. W passacie z 2002 roku (130km TDI) u kolegi wszystko jest w porządku.

U mnie (audi a4 116km tdi 2004) vag zachowuje się jakby pracował na programie nieaktywowanym, czyli nie chodzi BS, grupa 000 itd.

Ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem jak autor posta.

Uzywam 311.2 activated. W passacie z 2002 roku (130km TDI) u kolegi wszystko jest w porządku.

U mnie (audi a4 116km tdi 2004) vag zachowuje się jakby pracował na programie nieaktywowanym, czyli nie chodzi BS, grupa 000 itd.

Ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć ?!

Sprawdź w [About] License Status czy jest Fully Registered/Activated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest Fully Registered, mimo to zachowuje sie jakby nie był. Co jest dziwniejsze, jak biorę ten sam zestaw (laptop i vag) do Passata (130kM TDI) to zachowuje się normalnie. Ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał czy tylko ja mam taki "fenomen" ?!

2316db227ee6dacamed.jpg

Przy próbie wejścia w grupę 000 pokazuje się taki obrazek (zrzut na wyłączonym silniku - na włączonym jest identyczny), grupa BS jest nieaktywna.

79c32a05a2d0da15med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z innym programem. Jaki masz kabel ma dwie linie k tj. KKL ? Poza tym nie potrzebujesz już np.VAG K + CAN COMMANDERA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik w B6 z BKE pod maska nie obsluguje 000 BS [bo po co ? ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niechcę zakładać nowego wątku z zapytaniem więc mam nadzieję że nie zaśmiecę istniejącego wątku. :(

No więc mam do zdiagnozowania kolegi VW Tourana z 2004 z silnikiem 1.9 TDI oznaczenie AVQ.

I moje pytania brzmią następująco :

1. Dlaczego nie można zalogować się do grupy 000 w module silnika?? Wogóle jest nie dostępna ta grupa na VAG-u.czy sie nie da zalogować??

2. Czy w tym silniku logujemy grupy 003 jak i 011 na Basic Settings? Bo u mnie nie jest aktywny ten przycisk w tych grupach chcąc sprawdzić EGR i turbo.

Dodam żę posiadam HEX-CAN USB i VAG 704.1

W Audi A4 1.9 TDI AVF robię pełną diagnostykę bez żadnych problemów nie to co w VW Touran :(

Prosze o odpowiedź w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik w B6 z BKE pod maska nie obsluguje 000 BS [bo po co ? ]

Napisz spanky co miałeś na myśli pisząc [bo po co ?]

Sugerujesz że u mnie jest już CAN czy że nie jest to mi do niczego potrzebne bo .... ?!

Mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć "czy i jak" wejść w BS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...