Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czym umyć silnik diesla ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko. Gdzie znajduje się komp w AFN/AVG ?

Po lewej stronie jak otworzysz maske nie daleko mechanizmu wycieraczek tam jest czarne pudelko - to obudowa ECU.

Opublikowano

Ja myłem ostatnio sam i uważam że jeśli ktoś nosi się z zamiarem sprzedaży to niech nie myje ale jak chce się cieszyć ładnym widokiem silniczka i ma autko dla siebie to to super sprawa.

Polecam do mycia Karcher (z głową użyty-ciśnienia) oraz płyny do spryskania czyli wszystko co ma kw.fosforowy dobre są produkty Plaka bo Włoskie.

Opublikowano

jak najbardziej polecam mycie silnika, co to za podejście żeby picować autko na zewnątrz, a pod maską usrane jak w "murzyńskiej chacie" :wallbash:

po co bieliznę zmieniać jak jej nie widać :rolleyes:

osobiście mam pedantyczne podejście do mojego samochodu, lubię czystość także pod maską, trochę mi w tym klimat pomaga (auto nie widziało "polskiej zimy") a silniczek wygląda tak :

d315960bd6b0cb50med.jpg

Opublikowano

Małe OT, co to za plastik co przykrywa akumulator i inne tam rzeczy?

To jest fabrycznie montowane?

Czy jakoś dodatkowo?

Hmmmm ciekawe...

Opisz proszę w jaki sposób uzyskałeś taki efekt?

Opublikowano

jedż na myjke tam wiedzą jak i czym zrobić za parę groszy

Opublikowano

Małe OT, co to za plastik co przykrywa akumulator i inne tam rzeczy?

To jest fabrycznie montowane?

Czy jakoś dodatkowo?

Mam to w B6 i w A3 8P s-line wiec to chyba fabrycznie bylo montowane... :cool1:

Mniej syfow Lisci itp dostaje sie do odplywow

Chyba pojawiło sie w poznych B5

Opublikowano

Małe OT, co to za plastik co przykrywa akumulator i inne tam rzeczy?

To jest fabrycznie montowane?

Czy jakoś dodatkowo?

Hmmmm ciekawe...

Opisz proszę w jaki sposób uzyskałeś taki efekt?

to podszybie plastikowe jest montowane w każdej poliftowej b5

kupując auto komora silnika już tak wyglądała i do tej pory staram się ją utrzymać w takim samym porządku

ale powtarzam, że auto nie jeździ w zimie w polsce i posiada komplet dolnych osłon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.