Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Moja czarnulka!!!


gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi ten tyl nie gra.. Lampki 2 liftowe a powinny byc 3 poza tym chyba cos jest ze znaczkami.. :rolleyes: Ale i tak jest ladnie :wink::rolleyes:

przeciez w A4 byly tylko 2 lifty :rotfl: skad wziąłeś 3 :question: a znaczki od 99r czyli od 2 liftu wrzucali nizej ,wlasnie tam gdzie ma gosia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 3 liftem chodzilo mi o to ze sedany mialy 3 rozne rodzaje lamp z tylu.. A ze to jest juz z nowym przodem takze powinien miec tylne lampki z przezroczystym wstecznym. Poza tym o ile wiem to wersje 90 konne mialy caly srebny napis TDI bez czerwonego I. No chyba ze sie myle to mnie oswiec :wink::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampki z przezroczystym wstecznym

No i takie wlasnie ma :twisted:

Poza tym o ile wiem to wersje 90 konne mialy caly srebny napis TDI bez czerwonego I.

A ile to oderwac stary i przykleic nowy :wink: z tego co pamietam to gosia ma chipsa , pewnie dlatego nakleila z czerwonym I :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, audia4s4, moj blad.. :rotfl::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goska

ty sie popraw

mnie auta nie interesuja tylko cycki wiec wiesz co masz robic '-)

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 20:40 ]

to pomyliłeś forum

wez juz przemas wylyzuj

czasem mam wrazenie ze masz 900 lat

co ty z lasu wczoraj wyszedles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna niunia podobają mi się te chromowane dodatki takie jak na tylnej kalapie czy obwódki szyb bocznych, ogólnie kolorek super a co do tych nakładek na pedały w kolorze red to kicha, jeszcze tylko jakieś reprezentacyjne felusie i bedzie bosko. Pozdrawiam :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna niunia ;) u siebie chcem wstawic wlasnie taki sam grill :) tylko jeszcze nie wiem ile koszutuje i gdzie mozna go tania znalesc :) wyglada duzo lepiej z tymi srebnymi dodatkami :) ... a co do lap tylnich to ja mam takie same ;P

uzupełnij profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...