Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja czarnulka!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te nakładki nie pasują masz racje Szewczenko7

Opublikowano
Cos mi ten tyl nie gra.. Lampki 2 liftowe a powinny byc 3 poza tym chyba cos jest ze znaczkami.. :rolleyes: Ale i tak jest ladnie :wink::rolleyes:

przeciez w A4 byly tylko 2 lifty :rotfl: skad wziąłeś 3 :question: a znaczki od 99r czyli od 2 liftu wrzucali nizej ,wlasnie tam gdzie ma gosia,

Opublikowano

Z tym 3 liftem chodzilo mi o to ze sedany mialy 3 rozne rodzaje lamp z tylu.. A ze to jest juz z nowym przodem takze powinien miec tylne lampki z przezroczystym wstecznym. Poza tym o ile wiem to wersje 90 konne mialy caly srebny napis TDI bez czerwonego I. No chyba ze sie myle to mnie oswiec :wink::rolleyes:

Opublikowano

ykk, dobrze są te znaczki, przed 99r miały wyzej

[ Dodano: 06-05-2007, 17:26 ]

ykk, moze sobie napis TDI wymieniła bo ma z chipowany ten silnik

Opublikowano
tylne lampki z przezroczystym wstecznym

No i takie wlasnie ma :twisted:

Poza tym o ile wiem to wersje 90 konne mialy caly srebny napis TDI bez czerwonego I.

A ile to oderwac stary i przykleic nowy :wink: z tego co pamietam to gosia ma chipsa , pewnie dlatego nakleila z czerwonym I :lol:

Opublikowano
AudiA4S4 po wirusie jest 118 koników

[ Dodano: 06-05-2007, 17:30 ]

ykk, rozumiesz juz teraz

Opublikowano

Szewczenko7, audia4s4, moj blad.. :rotfl::rolleyes:

Opublikowano

goska

ty sie popraw

mnie auta nie interesuja tylko cycki wiec wiesz co masz robic '-)

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 20:40 ]

to pomyliłeś forum

wez juz przemas wylyzuj

czasem mam wrazenie ze masz 900 lat

co ty z lasu wczoraj wyszedles?

Opublikowano

Bardzo fajna niunia podobają mi się te chromowane dodatki takie jak na tylnej kalapie czy obwódki szyb bocznych, ogólnie kolorek super a co do tych nakładek na pedały w kolorze red to kicha, jeszcze tylko jakieś reprezentacyjne felusie i bedzie bosko. Pozdrawiam :a4fan::audi:

Opublikowano

Mało fotek ale wygląda ciekawie :exclaim:

Opublikowano
  • Autor

Nakładki takie już były,a nad felami pomyślę!

Opublikowano

BArdzo ładna i czarna :cool:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Bardzo ladna niunia ;) u siebie chcem wstawic wlasnie taki sam grill :) tylko jeszcze nie wiem ile koszutuje i gdzie mozna go tania znalesc :) wyglada duzo lepiej z tymi srebnymi dodatkami :) ... a co do lap tylnich to ja mam takie same ;P

uzupełnij profil

Opublikowano

yyy.. Gosiu to jest orginalny grill z a4? czy gril z s4 ? bo ja juz sam nie wiem... pogubilem sie troche ;) a i ta nakladka juz byla czy gdzies ja kupilas? Bo spodobala mi sie i chetnie bym ja zakupil ;]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ale wiocha sciagnij tez nakladki jak najszybciej ( moje serce krwawi jak to widzi)

Opublikowano

no ładny sedanik...się na mazowszu pojawił :>

:a4fan:

Opublikowano
:thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.