Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak odbierać rozmowę z kierownicy ? (bluetooth)


feloniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zacznę od tego, że autko mam dosyć krótko i okazało się parę dni temu, że mam zainstalowany oryginalny zestaw głośnomówiący Bluetooth. Pięknie się łączy z telefonem i działa również spoko.

Problem jest jeden - co muszę zrobić żebym mógł odbierać rozmowę lub też wybierać numer telefonu z kierownicy ? Aktualnie muszę niestety sięgać po telefon. Jest na to rada ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni (dolny) przycisk po prawej stronie służy do odbierania i zakończenia połączenia - jeśli nie działa może akurat masz przełączoną obsługę Radio/Telefon (R/T) z lewej. Nie próbowałem wybierać nr telefonu przy pomocy kiery więc tutaj nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, u mnie wygląda to tak, że po wciśnięciu tych klawiszy (jednego lub drugiego) na wyświetlaczu między zegarami wyskakuje napis NO FUNCT. Widziałem gdzieś, że można normalnie przeglądać książkę adresową telefonu na wyświetlaczu a nawet chyba można jakoś wybierać głosowo. Tylko czy akurat da radę to zrobić na moim radyjku ? Może typ Bluetootha ma znaczenie ? Jak mogę sprawdzić jaki mam zainstalowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączysz VAGa i sprawdzisz, albo druga opcja, to rozbiórka podłogi od strony pasażera i wzrokowe obczajenie sytuacji.

Ogólnie odbierasz i inicjujesz rozmowę tym przyciskiem, o którym pisał Bart-S (prawy dolny), R/T (lewy dolny) służy do przełączania się pomiędzy funkcjami Radio ® / Telefon (T).

Musisz mieć pokazaną książkę na FISie, żeby konkretny numer z niej wybrać. Jeśli pokazuje Ci komunikat No Function, to coś musisz mieć nie tak - może kiera nie zakodowana, wypadało by sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast u mnie , po wyszukaniu przez Bluetooth w telefonie, znajduje AUDI VHV 2839 , i oczekuje telefon na wpisanie hasła , nie wicie co to moze być za hasło wpisywałem właśnie 2839 i mimo to nie może się skonfigorować z mojm telefonem NOKIA 6500s,podpowiedzcie jak to skonfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wicie co to moze być za hasło wpisywałem właśnie 2839

Jak koledzy napisali - 1234, a teraz chociaż znamy PIN do twojej karty :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłącze się do pytania, u mnie jest tylko jakiś port w podłokietniku a na allegro znalazłem coś takiego:

ADAPTER BLUETOOTH AUDI A3 A4 A6 Plug&Play rSAP (3081490871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy to zdaje egzamin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem?

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Hm, u mnie wygląda to tak, że po wciśnięciu tych klawiszy (jednego lub drugiego) na wyświetlaczu między zegarami wyskakuje napis NO FUNCT. Widziałem gdzieś, że można normalnie przeglądać książkę adresową telefonu na wyświetlaczu a nawet chyba można jakoś wybierać głosowo. Tylko czy akurat da radę to zrobić na moim radyjku ? Może typ Bluetootha ma znaczenie ? Jak mogę sprawdzić jaki mam zainstalowany ?

witam. mam podobny problem jak u Ciebie? jak sobie poradziłeś z tym problemem? udało się sprawdzić VAG-iem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...