Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Jaki akumulator


jmaleta

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie sie na tym nie znam. Podpowie mi ktoś jaki powinienem dopasować akumulator do mojego Audi A4 TDI 2.0 z 2005 roku bo mam już lichutki, nawet ostatnimi czasy zdarzyło mi się go już ładować :/ po jednej nocce _

Bardzo prosze o pomoc.

86087468.jpg

Pozdrawiam,

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że masz jeszcze ori, więc sprawdź oznaczenia i koniecznie wymiary i do sklepu.

Ewentualnie możesz sprawdzić po kodach wyposażenia, jak wyszedł z fabryki - kody wyposażenia są na nalepce w książce serwisowej lub wnęce koła zapasowego (chyba w B7 też tak być powinno?)

Link do dekodera kodów jest gdzieś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajduje się wykaz akumulatorów Boscha dla twojego 2.0TDI BLB:

http://www.akumulatorybosch.pl/numeracja_parametry.asp?rodzaj=wyniki&mod=2&idsamochodu=117327

Tutaj jeśli wolisz poszukać akumulatora dla innego auta:

http://www.akumulatorybosch.pl/wyszukiwarka.asp

W swoim aucie (też 2.0TDI) posiadam Boscha S5 77Ah, 780A prądu rozruchowego i jest bardzo dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kodach mam BAT Battery 380 A (72 Ah)

Czy jak wloze wiekszy to cos sie stanie ?

Ostatniej zimy chodzil idealnie ( jest jeszcze oryginalny ale po 170 przebiegu niedlugo padnie chyba) ale wole wiedziec wczesniej i jeszcze 1 czy po odlaczeniu baterii i podlaczeniu nowej nic nie trzeba bedzie ustawiac w kompie?

Ostatnio sprawdzalem i mial napiecie rano 12,25 V czy to oznacza zuzycie?

Czy radio w b7 ma kod? ja nic w papierach nie znalazlem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat, bo mam ten sam problem (aku ma 11,72), czy wyszły może jakieś lepsiejsze aku, czy ten bosch podany przez adamq jest debest, a może coś z Warty, centry?

Jak jest z tym podłączeniem aku o wyższym amperażu i czy trzeba coś potem VAG-ować?

Właśnie szukam aku na allegro i zastanawiam się czemu nie ma aku 72Ah i 380A(ori), są tylko owszem 72Ah, ale mają po 520-700A, czy to nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...