Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Zielona A4


JP

Rekomendowane odpowiedzi

coś ty z tym przodem zrobił? :no::shocked::thumbdown:

Ledy w zderzaku to jeszcze nic te postojówki :thumbdown: Dawno takiej choinki nie widziałem :sick3:

Oprócz świateł auto prezentuje się bardzo dobrze. A jak wywalisz te "cuda z przodu" to będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom na metry..

ledy na metry...

nosz qr.. :wallbash: :gwizdanie:

Ty a co Ty do nie dawna miałeś na aucie :polew:, poczyta chłopak forum to zrozumie ze do Audi to nie pasuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego opony mazniete bialym markerem, ale o gustach sie nie dyskutuje, wyglada na rowna i zadbana. Pozdrawiam. Za te postojowki moze poleciec dowod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko :decayed: ale: wywal te ledy i chromy wszystkie, bo nie wyglądają za dobrze i rezaj schwarz pakiet :kox: lampki FK czarne, ciemne szyby, fele w grafit (jak nie chcesz większych, a jak chcesz to też grafit :)), no i glebaaaa :naughty:

ja właśnie tak widzę ten pojazd :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy :cool1::rant::baseball:

tak jak zostało napisane.. z tego się wyrasta.. :gwizdanie:

a ja pisząc tu chcę go jak najszybciej uchronić od reszty forum :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom jest madafaka i to mi sie podoba :good::notworthy:

Ci wszyscy ktorzy Ci cos zarzucaja, to tylko z tego powodu ze zazdroszcza. Nie przejmuj sie :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom jest madafaka i to mi sie podoba :good::notworthy:

Ci wszyscy ktorzy Ci cos zarzucaja, to tylko z tego powodu ze zazdroszcza. Nie przejmuj sie :good::kox:

a ten swoje :polew:

slepy :cool1::rant::baseball:

tak jak zostało napisane.. z tego się wyrasta.. :gwizdanie:

a ja pisząc tu chcę go jak najszybciej uchronić od reszty forum :decayed::polew:

no o to mi chodziło, chłopak sam do tego dojdzie :wink4:

bardzo ładne autko :decayed: ale: wywal te ledy i chromy wszystkie, bo nie wyglądają za dobrze i rezaj schwarz pakiet :kox: lampki FK czarne, ciemne szyby, fele w grafit (jak nie chcesz większych, a jak chcesz to też grafit :)), no i glebaaaa :naughty:

ja właśnie tak widzę ten pojazd :cool1:

nie popadajmy w skraności, bo zaniedługo wszyscy na schwarzu będą jechać a to nie o to chodzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko :decayed: ale: wywal te ledy i chromy wszystkie, bo nie wyglądają za dobrze i rezaj schwarz pakiet :kox: lampki FK czarne, ciemne szyby, fele w grafit (jak nie chcesz większych, a jak chcesz to też grafit :)), no i glebaaaa :naughty:

ja właśnie tak widzę ten pojazd :cool1:

nie popadajmy w skraności, bo zaniedługo wszyscy na schwarzu będą jechać a to nie o to chodzi :cool1:

to moze przestancie kazdemu pisac zeby zrobil glebe, bo tez wszyscy bede niedlugo jezdzic na zawiasach -70 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chromu na metry to widze ze nie jeden tego szuka i zazdrosci. A ledy mi sie podobaja jak narazie.

A co do postojówek to ,, miśki " się z nich smiali i jak narazie dowód nie polecial a jak sie przyczepia to mam 15 min na zmiane :naughty:

A szybki sa przyciemnione w niej ale nie na czarno tylko na zielono pod jej kolor :gwizdanie:

A jak chodzi o gleeebeee to ona ma sportowa zawieche gwintowana przod tylko opuszczony w dół ( po kompletnej wymianie wahaczy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...