Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CB President Johnny III


kepasa

Rekomendowane odpowiedzi

jest już oferta na allegro ale taka nijaka, nie wiadomo co z homologacją itd... na stronie presidenta jest tylko w cenniku... wie ktoś kiedy się pojawi w oficjalnej sprzedaży?

zapowiada się miłe radyjko...

http://www.allegro.pl/item736988596_johnny_iii_asc_nowosc_5_lat_gwarancji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke wiekszy jest od poprzednika :mysli:

II: 115x180x35mm

III: 125x150x45mm

I chyba nadal nie wejdzie w poleczke po lewej stronie od kiery w B6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke wiekszy jest od poprzednika :mysli:

II: 115x180x35mm

III: 125x150x45mm

I chyba nadal nie wejdzie w poleczke po lewej stronie od kiery w B6 :mysli:

ykk-u jak to nie wchodzi w półkę wchodzi śmiało jak ulał... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 17:09_________________________________________________

jest już oferta na allegro ale taka nijaka, nie wiadomo co z homologacją itd... na stronie presidenta jest tylko w cenniku... wie ktoś kiedy się pojawi w oficjalnej sprzedaży?

zapowiada się miłe radyjko...

http://www.allegro.pl/item736988596_johnny_iii_asc_nowosc_5_lat_gwarancji.html

panie kepasa spróbuj się zapytać w sklepiku

Galicja-Eltal SC

* Adres:

Kraków, ul. Balicka 41

* Tel.: (0-12) 636 55 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pav7 chyba jak obudowe zdejmiesz.. :mysli: ja mierzylem u siebie i nie ma szans :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to w tym modelu President zatracił swoj design - czyli zielony wyświetlacz kanału i tyle, teraz trąci mi to Midalndem lub TTI i dodatkowo kolejny LCD który w nocy będzie dawał po oczach. Ja dla mnie lipa wole II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie m

pav7 chyba jak obudowe zdejmiesz.. :mysli: ja mierzylem u siebie i nie ma szans :rolleyes:

jakie masz radio ..?? ja mam dokładnie johny2 i weszło .. kiedy będziesz w KRAKU na spocie .. ??

jak będziesz to Ci pokaże

Uniden 520 ma identyczne wymiary jak Johnny 2 i wchodzi jak ta lala... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też już harry3

Ale ja i tak wolę serię 2 lub harego clasic.....

a osobiście jeżdze z UNIDENEM 520 i wchodzi w półkę po lewej, czyli johny i hary seri 2 też wejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie kepasa spróbuj się zapytać w sklepiku

Galicja-Eltal SC

* Adres:

Kraków, ul. Balicka 41

* Tel.: (0-12) 636 55 55

OK. thx. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIszka!!!!!

Do tego radia pasuje slogan reklamowy "produkty z biedronki polecaja sie na ....."

Kompletne odrzucenie wypracownaego przez lata stylu i wizerunku sprzetu bezawaryjnego. Trąci chinszczyzną i tandetą.

Mam unidena 520xl i johnny II i raczej bym sie nie zamienił. A co do mrozu to na moich radyjkach mróz -27*C nie robi wrażenia ciekawe jak z następcami - żeby sie nie okazało, że to bedzie pierwsza a zarazem ostatnia zima w ich egzystencji :polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:55_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy przechodzić na fm, więc johnny II pójdzie do śmietnika niestety... co do mrozów, miałem midlanda 48 i wiele przeżył, żadnych problemów a nie cieszył się dobra opinią... więc różnie bywa... ten nowy johnny i się podoba, tylko nie wiadomo jak technicznie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlasnie zakupilem CB President Johnny III...czekam teraz na antenke i bedziem montowac...

Zastanawiam sie jedynie gdzie go umiescic :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: MAcie jakies pomysły?

Faktycznie jest o 10mm szersze od CB President Johnny II wiec w pusta przestrzen po lewej od kiery nie wejdzie....Macie jakis pomysl gdzie je umiescic i jak zasilic - nie chce wtyko zapalniczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...