Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10805636_386965871428395_252236284561920



Wyjazd z garaĹźu - Sadistic.pl

Mistrzostwo!!! :polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żył sobie Bubka...

Bubka znał wszystkich, wszyscy znali Bubkę, a pracował w zakładzie samochodowym.

pewnego dnia do zakładu w którym pracował wpadła kontrola i orzekła że zakład zostaje zamknięty. Szef załamany nie wie co robić. Nagle gość z kontroli widząc przechodzącego Bubkę pyta:

bubka ty tu pracujesz?

- ano pewno że pracuję

a to jak tak to nie ma problemu i się zawinęli

szef mówi:

Bubka ty rzeczywiście wszystkich znasz!

- a no tak jakoś wyszło

a może ty znasz samego papieża?

- a no pewno że znam

to zaraz dzwonie na lotnisko i rezerwuje bilety do Watykanu

Szeef dzwoni ale najbliższe bilety za dwa tygodnie dopiero

bubka mówi:

- szefie daj słuchawkę:

cześć.... ok, ok, ... to na razie

szefie lecimy jutro pierwszą klasą o 14

bubka ty rzeczywiście wszystkich znasz!

No i polecieli. stoją na placu św. Piotra, bubka mówi:

szefie punkt 12 wyjdę na tą ambonkę razem z papieżem, patrz uważnie

tłum na placu się zrobił, szef gdzieś na środku. nagle wybija dzwon i bubka rzeczywiście wychodzi z papieżem i macha do szefa. nagle szef pada sztywny. Bubka widząc to zbiega i leci do szefa. dobiega do niego trzaska go po facjacie, po chwili szef odzyskuje przytomność i mówi:

- To że znałeś wszystkich z kontroli zrozumiałem, to że znałeś wszystkich na lotnisku to też jeszcze szło zrozumieć, ale kur wa jak podszedł do mnie murzyn i zapytał mnie

co to za koleś w białym kubraczku stoi koło bubki NIE WYTRZYMAŁEM!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bialy986

Opublikowano

A teraz każdy przeczyta ten kawał jeszcze raz, ale zamiast Bubki wstawi sobie nicka PABLO :polew:

ABG

Opublikowano

DEV też pasi. [emoji23]

Opublikowano

Spadaj :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wyobraziłem sobie taką sytuacje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A teraz każdy przeczyta ten kawał jeszcze raz, ale zamiast Bubki wstawi sobie nicka PABLO

134034_ssij-mi-jaja-3-pl-ffffffdf.jpg

:grin:

Opublikowano

A teraz tak się cieszysz??

0c6c446828_ale_mu_dojebalem.jpg


16c5878800_ty_se_kurwa_uwazaj_co_mowisz.


:grin: :grin: :grin:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

A teraz tak się cieszysz??

0c6c446828_ale_mu_dojebalem.jpg

16c5878800_ty_se_kurwa_uwazaj_co_mowisz.

:grin: :grin: :grin:

fee4363752_jeblem_to_jeblem.jpg

Opublikowano

PABLO to typowa BUKA

Opublikowano

12749_809881202405701_162414622513678120

Opublikowano

dzisiaj jest Dzień Niepodleglości

na Polsacie tez jest :facepalm:

Opublikowano

dzisiaj jest Dzień Niepodleglości

na Polsacie tez jest :facepalm:

Za to w Święta będzie "Kevin sam w domu" :polew:

ABG

Opublikowano

jak pamietam to rok temu było tak samo

Opublikowano

I bardzo dobrze bo byśmy przegapili święta.

Jak byłem mały to 4 zakutych i psa w koło puszczali. I też wtedy człek wiedział że jakieś święto.

Chociaż nie, to chyba kiełbasa jak była w lodówce to wiedziałem że święta. [emoji23]

Opublikowano

I bardzo dobrze bo byśmy przegapili święta.

Jak byłem mały to 4 zakutych i psa w koło puszczali. I też wtedy człek wiedział że jakieś święto.

Chociaż nie, to chyba kiełbasa jak była w lodówce to wiedziałem że święta. [emoji23]

Czy aby jednak nie chodziło o podłużne, kolorowe cukierki wiszące na przystrojonej sośnie ustawionej w dużym pokoju? :mysli:

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Z zycia wziętę:

Ostatnio przykrecałem sztachety i poprosiłem żonę o przykręcenie nakretki z podkładką skoro juz stała po tamtej stronie. Moja żona ochoczo przystała na propozycję, twierdząc, że lubi robic takie rzeczy i wziąwszy podkładkę sprężynową wypaliła: ... Ty ta jakaś pęknięta jest nie ma innych??? :polew:

Opublikowano

No nie zna się kobieta... Nic dziwnego ;-)

14edd5bf8f07d08fab0aa8d5c9784a53.jpg

Za to, to bez komentarza.

Opublikowano

Co do świąt, to pierwszym zwiastunem jest "Last Christmas" w radiu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.