Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Auto nie pali przy nowym akumlatorze oraz 3-krotny sygnał przy odpalaniu


netox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i prosze o pomoc. Napisze szybko i tresciwie. Mam a4 od zeszłej zimy wtedy auto paliło na dotyk super sprawa. Pózniej odczułem ze coraz ciężej, coraz dłużej kręci przy odpalaniu. Czasami nawet jak odpalał lekko pojawiał się 3 krotny dźwięk (sygnał) bib bib bib :) Więc myśle akumlator juz troche ma czas wymienić zaczął słabnąć to podładowałem nic to jednak nie dało kręcił bardzo ciężko aż w końcu nie odpalił. Kupiłem nowiutki akumlator 80 Ah. Zmierzyli mówią auto prądu nie bierze bedzie ok. Zadowolony podjechałem gdzieś zostawiłem auto na 3 godziny odpalam... głucho. Kontrolki się świecą ale rozrusznik ani słowa. No to na popych go ... nic. Zdenerwowany wsiadłem przekręcam kluczyk pach chodzi i nawet długo nie kręcił. Zapalił na dotyk. Czy to aby napewno rozrusznik? Czy gdzieś indziej szukać przyczyny? Co oznaczają te 3 dźwięki przy odpalaniu (pojawiają się dość żadko ale nieraz się pojawiają) proszę o szybką pomoc auto potrzebne do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu.

Od siebie moge dodać tylko tyle że ten sygnał czasami nie pojawia się tylko po odpaleniu lecz czasami nawet podczas jazdy. Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:vaglogi:

sterownik silnika ma błędy (3 razy bip) trzeba to zdiagnozować

najlepiej jedź na spota a tam się wszystkiego dowiesz a pewnie będzie ktoś kto zvaguje auto.

DIESLA NIGDY NIE ODPALAMY NA POPYCH - można autku zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik silnika ma błędy (3 razy bip) trzeba to zdiagnozować

najlepiej jedź na spota a tam się wszystkiego dowiesz a pewnie będzie ktoś kto zvaguje auto.

DIESLA NIGDY NIE ODPALAMY NA POPYCH - można autku zaszkodzić

Doman13 ma racje vag do reki i bedzie jasne o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...