Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam że Godzic zasłużenie został uciszony, może jakbym go lubił to byłbym innego zdania...

oj Marek ostrożnie z takimi opiniami bo może się posypać lawina opinii na temat twojej osoby :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

każdy może pisać to co chce, a co o mnie myślicie obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg więc możecie sobie pisać :)

http://www.sadistic.pl/najbardziej-denerwujaca-zabawka-na-swiecie-vt26704.htm

fajna zabawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja was wszystkich lubię no może poza siemianem i godzicem :polew:

nie no żartuję- bez wyjątków

lubić lubieniem co nie znaczy że w mordę nie dam jak mnie któryś wk...wi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radosna tworczosc wlasna :) ... apropo kalendarza :) hyhy szkoda ze wczesniej nie wiedzialem .. zreszta i tak chyba nie mialbym czasu jakby co :(

kalend.jpg

Co to k**wa nie miał byś czasu !!!!!! Nawet Ci to jakosik wyszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radosna tworczosc wlasna :) ... apropo kalendarza :) hyhy szkoda ze wczesniej nie wiedzialem .. zreszta i tak chyba nie mialbym czasu jakby co :(

kalend.jpg

Co to ku***a nie miał byś czasu !!!!!! Nawet Ci to jakosik wyszło :decayed:

Poza tym opierdole Cię jutro,bo talent to Ty może i masz,ale k**wa jak jedziesz to ludzi nie poznajesz.Zastanawiam się czy wogóle cokolwiek zza tej fajery widzisz,bo jak się mijaliśmy to tylko "loczki" widziałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym opierdole Cię jutro,bo talent to Ty może i masz,ale ku***a jak jedziesz to ludzi nie poznajesz.Zastanawiam się czy wogóle cokolwiek zza tej fajery widzisz,bo jak się mijaliśmy to tylko "loczki" widziałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe kiedy i gdzie? .. bo i siemiana tez nie zauwazam, godzica tez nie widzialem :D ...

ale slawka tak i dominika tez zauwazam :) ciekawe dlaczego ? :D wsumie siemiana tez powinienem ale jakos sie nie udaje ... pewnie to przez ta demoniczna szybkosc :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, widze ze tu ekipa z bielska grasuje, wiec pozwole sobie zadać pytanie.:

jestem zainteresowany jedną a4 b6 2.5tdi quattro manual. 2001rok(obecnie nie posiadam audi).jeśli stan techniczny bedzie zadawalający to na stówe ją biore, i tu moje pytanie. gdzie w bielsku najrzetelniej sprawdzić samochód przed zakupem, moze któryś z was sie tym zajmuje, chodzi mi o osobe która zna auto i wie na co popatrzeć, od razu walić do ASO na przegląd ? czy są jakieś ciekawsze alternatywy.

dzieki za odp

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, widze ze tu ekipa z bielska grasuje, wiec pozwole sobie zadać pytanie.:

jestem zainteresowany jedną a4 b6 2.5tdi quattro manual. 2001rok(obecnie nie posiadam audi).jeśli stan techniczny bedzie zadawalający to na stówe ją biore, i tu moje pytanie. gdzie w bielsku najrzetelniej sprawdzić samochód przed zakupem, moze któryś z was sie tym zajmuje, chodzi mi o osobe która zna auto i wie na co popatrzeć, od razu walić do ASO na przegląd ? czy są jakieś ciekawsze alternatywy.

dzieki za odp

pozdro

zapodaj linkiem do fury ... chyba ze to bez ogloszenia jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...