Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Krk... jeszcze nigdy nie widziałem, żeby tyle tirów wyprzedzało osobówki.

Jeden sku*** na wlocie do Ustronia jak zobaczył jak śnieg sypie, to zwolnił do 20km, oczywiście na lewym pasie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

czolem :)) pisze od godzica bo jestesmy juz na takim etapie znajomosci ze mi zaufal :polew: :polew: :polew: hyhy i ku***a caly dzien sie do mnie nie odzywa .. nie amietam co mu zrobilem w nocy :sexinbed: dzisiaj mowil ze mu caly czas zimno w tylek :D hyhyhyhyh [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________dobra ide po piwka .. mam ich z 8 + zolodkowa + co tam jeszcze wysepie od innych :D

pozdro

piter powiem Ci że masz taki niepowtazalny styl pisania postów ze jakoś od razu wiedziałem ze to Ty, nawet bez czytania :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie organizują "eu" tylko Audi 80...

wiadomo, że "eu" to margines...

No niby tak,ale z tego co czytałem to będzie kilku z "eu" także ja rezygnuje.

PS-do '80-tek' nic nie mam

:decayed:

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tym ełu?! Na serio, bo już pare razy pytałem i nikt mi nie odpowiedział. Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło na tamto forum, bo tu spoko ludzie są, ale nie kumam tej okropnej niechęci do tamtego?! :blink::shocked::chytry:

czolem :)) pisze od godzica bo jestesmy juz na takim etapie znajomosci ze mi zaufal :polew: :polew: :polew: hyhy i ku***a caly dzien sie do mnie nie odzywa .. nie amietam co mu zrobilem w nocy :sexinbed: dzisiaj mowil ze mu caly czas zimno w tylek :D hyhyhyhyh [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:48_________________________________________________dobra ide po piwka .. mam ich z 8 + zolodkowa + co tam jeszcze wysepie od innych :D

pozdro

piter powiem Ci że masz taki niepowtazalny styl pisania postów ze jakoś od razu wiedziałem ze to Ty, nawet bez czytania :decayed: :decayed:

To samo chciałem napisać.... :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eu to są poprsotu kseroboje, którzy wszystko kopiują i zgapiają, a do tego uważają potem że to ich pomysł.

Oczywiście nie wszyscy i pewnie większość userow forum nawet nie wie o tym że uczestniczą w akcji pt. kopiujemy.

Ale chodzi o ludzi którzy zarządzają tamtym forum i mają coś do powiedzenia.

A poza tym trzeba by przestudiować historie jak powstało eu...

Ale mnie tu jeszcze nie było, znam to z opowieści, więc wypowiadać się nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak siemianku, to byłem ja i akurat pod sferą na rondzie fajnie dostawczak staranował babę w bravo na moich oczach bo się zatrzymała żeby puścić gostka w golfie przede mną. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatecznie potwierdziłem rezerwację sali

50 zł. tak jak pisałem za salę - jak będzie nas powiedzmy 20 to po 2.50 zł. więc myślę że jest w miarę tanio :)

Wstępnie określiłem liczbę na 30 osób - więc nie zawiedźcie - oczywiście im więcej tym lepiej :)

http://www.audi80.pl/lask-zlot-w-czechowicach-dz-07032010-info-w-1-poscie-vt35165.htm

Ludzie Wy tu o wszystkim piszecie he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatecznie potwierdziłem rezerwację sali

50 zł. tak jak pisałem za salę - jak będzie nas powiedzmy 20 to po 2.50 zł. więc myślę że jest w miarę tanio :)

Wstępnie określiłem liczbę na 30 osób - więc nie zawiedźcie - oczywiście im więcej tym lepiej :)

http://www.audi80.pl/lask-zlot-w-czechowicach-dz-07032010-info-w-1-poscie-vt35165.htm

Ludzie Wy tu o wszystkim piszecie he he

jak narazie to nikt się nie wybiera :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tym ełu?! Na serio, bo już pare razy pytałem i nikt mi nie odpowiedział. Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło na tamto forum, bo tu spoko ludzie są, ale nie kumam tej okropnej niechęci do tamtego?! :blink::shocked::chytry:

Co nieco jest TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak siemianku, to byłem ja i akurat pod sferą na rondzie fajnie dostawczak staranował babę w bravo na moich oczach bo się zatrzymała żeby puścić gostka w golfie przede mną. :polew:

hmmm... tego nie zauważyłem... a dziwne bo obserowałem Cie już od poprzedniego ronda z Amerykanskiej restauracji na 1 piętrze w sferze. :decayed::naughty: moglo mi umknąć bo piłem kawke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tym ełu?! Na serio, bo już pare razy pytałem i nikt mi nie odpowiedział. Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło na tamto forum, bo tu spoko ludzie są, ale nie kumam tej okropnej niechęci do tamtego?! :blink::shocked::chytry:

Co nieco jest TUTAJ

danke :good: jestem juz na 9 str :blink: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tym ełu?! Na serio, bo już pare razy pytałem i nikt mi nie odpowiedział. Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło na tamto forum, bo tu spoko ludzie są, ale nie kumam tej okropnej niechęci do tamtego?! :blink::shocked::chytry:

Co nieco jest TUTAJ

danke :good: jestem juz na 9 str :blink: :>

Jak skończysz, to bądź tak dobry i streszcz mi to :>

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Pany nie potrzebuje ktoś czegoś z Katowic bo jade wieczorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany odnośnie mojego pytania o olej to tylko jedna odpowiedź?? wojtekce daj jakąś dobrą rade:) Post strona wcześniej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...