Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

no spot jest na 18 tak? ja chciałem odemnie wyjechac okł 17. sprawdzę na mapie ile mam do Drogomyśla, czy Zbytkowa, i powioedz mi o której ty mniej więcej chcesz się wybierać, to ja postaram się dostosować.

To w Drogomyślu, stacja jest za wiaduktem po prawej stronie. Mniej więcej możemy się tam na 17:40 umówić, najlepiej daj znać jak będziesz w Żorach to wtedy wyjadę bo mogą być korki itp :gwizdanie: 17 byś musiał wyjechać. Pewnie będzie grill to zabierz kiełbaski czy co tam chcesz.

Ktoś zabiera tacki jednorazowe itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

no ja mam do drogmysla 60 km, i mapa mi pokazuje okł godzine czasu, więc ja na spokojnie wyjade sobie okł 16.50 i na 17:40 możemy się spokojnie umuwić na tej stacji, jak będe w Żorach, to Cie poinformuję, jak wygląda sytuacja na drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No ja się pojawię dzisiaj. Miejmy nadzieję, że nas tam komary nie zjedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Bakuś będziesz miał listwę na drzwi dla mnie od Arturo?

Arturro wręczy Ci ją osobiście dzisiaj. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

Bakuś będziesz miał listwę na drzwi dla mnie od Arturo?

Arturro wręczy Ci ją osobiście dzisiaj. :wink4:

Bosko[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:14_________________________________________________Panowie zabierajcie tacki bo gril uległ zniszczeniu i palimy dzisiaj ognisko.

Wielka prosba do Kamila o drzewo :)

Jak ktos może coś zabrać coś na opał to proszę wziac bo nie wiadomo jak tam z dostepnoscią gałęzi będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No ja się pojawię dzisiaj. Miejmy nadzieję, że nas tam komary nie zjedzą ;)

No to Sławek chyba nie masz wyjścia. Musisz się umyć :polew: :polew: :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie lepiej kupić dwa małe grille za 10-15zł niż się z ogniskiem pier....ć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie lepiej kupić dwa małe grille za 10-15zł niż się z ogniskiem pier....ć?!

Hammer się zaoferował, to nie pogardzimy, co nie? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie lepiej kupić dwa małe grille za 10-15zł niż się z ogniskiem pier....ć?!

Hammer się zaoferował, to nie pogardzimy, co nie? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Siemian to przyjade po Ciebie i skoczymy do sklepu kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6k z PZU dostałeś to pewnie jeszcze coś zostało :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 12:09_________________________________________________FuThe Ty też wpadnij :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś miał waga? Chciałbym żeby mi zczytać numer steronika kierownicy z grupy 16-Steering Wheel, pewnie będzie to 8E0 953 549 F czyli największa lipa :confused4:, ale wolę mieć pewność :wink4:

Zobaczył by mi ktoś jaki numer ma taka manetka http://www.allegro.pl/item1072979299_audi_a4_b6_b7_2001_2007_wlacznik_wycieraczek.html

tylko do sedana czyli bez opcji wycieraczki, ale ze sterowaniem fis? Na allegro nie ma niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 6 a 5 bo netto i niestety nie zmieściłem się w tej kwocie... do tego nowe stołki i jestem spłukany...

A jeszcze mam sprzęgło do wymiany bo w poniedziałek zakopałem się w takich kamyczkach i przy próbie wyjechania spaliłem sprzęgło aż się zaczeło dymić :confused4: :confused4:. Teraz przy 2300obr. lekko ślizga...

Przejebane. Szczerze mówiąc to miałem już wizje że moje autko tam zostanie bo co przejechałem pól metra to się zapadał i siadał na podwoziu...Z 15 minut chyba walczyliśmy...

f1.jpg

Ja mam zawsze Vaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FuThe Ty też wpadnij

Ja? Hm..cóż za oficjalne zaproszenie. Kiełbasek nie macie i mam przywieźć czy jak??

Niestety tym razem również się nie zbiorę. Jakoś mi zupełnie te środy nie leżą w kontekście ;) Pożyczyłem auto staruszkowi to raz, a dwa, że mam już robotę nagraną na popołudnie. Ale kiedyś się wezmę... tak myślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 6 a 5 bo netto i niestety nie zmieściłem się w tej kwocie... do tego nowe stołki i jestem spłukany...

A jeszcze mam sprzęgło do wymiany bo w poniedziałek zakopałem się w takich kamyczkach i przy próbie wyjechania spaliłem sprzęgło aż się zaczeło dymić :confused4: :confused4:. Teraz przy 2300obr. lekko ślizga...

Przejebane. Szczerze mówiąc to miałem już wizje że moje autko tam zostanie bo co przejechałem pól metra to się zapadał i siadał na podwoziu...Z 15 minut chyba walczyliśmy...

f1.jpg

Ja mam zawsze Vaga :)

Nie ma to jak quattro .... :gwizdanie: :tongue4:

Mam w domu tacki, rozpałke i brykiet..... także moge wziąść.

Ja dzisiaj biore hamburgery na grill'a, za dużo tej kiełbasy ostatnio :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Znowu na rowerze przyjadę, jeszcze się nie zdecydowałem na którym :mysli:

:hi:

proponuje ten :polew:

5af23d86294219fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Znowu na rowerze przyjadę, jeszcze się nie zdecydowałem na którym :mysli:

:hi:

proponuje ten :polew:

5af23d86294219fe.jpg

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...