Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

• Wihajster

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

wszytko zapomniałem ale chętnie sobie przypomnę :naughty:

No i lux. Bede monitorowal wasze spoty. I jak bede sie wybieral to sie z Toba jakos ustawie.

Zerknijcie na głosowanko i rzućcie głosem jak się podoba... :naughty: Jak nie to też kliknijcie. :decayed::wink4:

poszło :thumbup1:

Hello hello :hi:

Dzięki wszystkim za życzenia :decayed:

Przymierzam sie od jakiegoś czasu do wymiany manetki i odblokowania pełnego FISa. Czytałem juz wątek w dziale Warsztat, ale jakoś nie czuję się na siłach, żeby sam się za to zabrać. Czy ktoś z kolegów byłby w stanie pomóc mi ogarnąć ten temat? Nie jest to pilne, więc na spokojnie, żaden termin mnie nie goni. Jestem z okolic Oświęcimia, więc fajnie jak by był to ktoś z tej okolicy + Bielsko.

Tak przy okazji, jaki mniej więcej byłby koszt takiej zabawy (wszystkie części+robocizna) i ile czasowo trwa taka przekładka?

:hi:

Napisz do siemiana....on ma takie graty na zbyciu. ........;)

Pozdro z bt :hi:

:hi::hi:

Jest tutaj sporo hurtowników :wink: szukam hamulców z S4 345/300mm nie macie czasem czegoś w szafie schowane ??? :grin: