Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że możesz miec sparciałe, a przez to już nieszczelne, przewody przelewowe od wtrysków, przez co delikatnie zapowietrza ci się układ.

Takie coś niestety nie wyjdzie na vagu.

Koszt nieduży i w sumie można by to sprawdzic. Trzeba kupic z 1-1,5m dobrej jakości przewodu do przelewów, skombinowac 2 ściski stolarskie do zaciśnięcia przewodów paliwowych koło filtra - jeden do zasilania, jeden do powrotu. Zaciskamy dobrze przewody koło filtra, zdejmujemy po kolei przewody przelewowe, ucinamy podobnej długości kawałki z nowego przewodu i dobrze naciskamy na 'fiutki' przy wtryskach i na przewodach prowadzących z ostatniego wtrysku do pompy. Po tym zabiegu zdejmujemy zaciski i robimy małą rundkę wokół osiedla :). Rano się okaże czy zabieg pomógł :) Na gorącym silniku lepiej nie wymieniac, bo można się nieźle od dolotu poparzyc.

Dla pocieszenia powiem, że mi przydarzyło się raz coś podobnego, ale auto wcześniej stało 2 dni bez ruszania na mrozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

to nazywa sie szybka i fachowa pomoc ja dopiero wstalem :/ a bania jeszcze jak cholera:/od pon juz nie pije ale ktorego:D hehe

to chyba miałeś niezłą sobótkę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :hi: No niestety w środę mnie nie będzie. Służbe mam zaplanowaną :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze bede ,kto by byl chetny na ta hamownie bo jade z ekipa za 50zl ,porter bedziesz w srode mam do ciebie mapy na 160 i 180 KM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowi, gotowi!!

licze, że poznam kogoś nowego:)

pamietać o Vagu!![br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 20:27_________________________________________________dawid zabierz radio :gwizdanie: bo juz mnie z tym kaseciakiem bierze kur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro maja być czyste furmanki .Za przyjazd brudnym autem będzie ostrzeżenie :kox: :gwizdanie: :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba36

Temat jest w miare prosty do opanowania. Jest w warsztacie ładny temacik o wymianie manetki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie

Ja na pewno nie przyjadę czystym autkiem, miałem czyste tylko w sobotę, w poniedzialek po dojeździe do pracy już było totalnie usyfione.

Trzeniu, a ja widziałem jadąc do pracy autko Wihajster-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam czarnego...tffuuu znaczy sie samochod i jego nieda sie umyć :> Jutro bede!!!

no proszę ledwo co sie zalogował i juz spoty mu w głowie :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam czarnego...tffuuu znaczy sie samochod i jego nieda sie umyć :> Jutro bede!!!

no proszę ledwo co sie zalogował i juz spoty mu w głowie :cool1::wink4:

może następnym razem jak będą zdięcia nie będzie 13 ale 30 A4.witam i pozdrawiam :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...