Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 13:53_________________________________________________

Panowie gdzie w okolicahc tych można zawirusować auto?, pacjent to ford focus II

Dynosoft Tychy? :mysli:

Tylko tam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ale Pudzian zmęczył grubaska :naughty: :naughty: :naughty:

Szału nie zrobił :thumbdown: Bał się założyć dźwignie tylko wykorzystał chwilę i napierdalał jak głupek... To nie była walka tylko nie miał innego wyjścia bo dobrze wiedział,że nie miał by jakich kolwiek szans gdyby amerykanin się nie przewrócił...

Także nie ma się czym podniecać

Natomiast ładnie walczyli goście przed nimi zarówno Polak jak i jego przeciwnik :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale Pudzian zmęczył grubaska :naughty: :naughty: :naughty:

Szału nie zrobił :thumbdown: Bał się założyć dźwignie tylko wykorzystał chwilę i nap***ał jak głupek... To nie była walka tylko nie miał innego wyjścia bo dobrze wiedział,że nie miał by jakich kolwiek szans gdyby amerykanin się nie przewrócił...

Także nie ma się czym podniecać

Natomiast ładnie walczyli goście przed nimi zarówno Polak jak i jego przeciwnik :good: :good: :good:

słodki nie ważne jak się walczy i jaką się ma taktyke. Moim zdnaiem walczył bardzo ładnie. Mówienie że gdyby go nie przewrócił to by przegrał jest głupotą. Ten drugi też pewnie wiedzial że jak Pudzian go przewróci to wygra i robił wszystko żeby nie dać się. Ale Pudzian go przewrócił czyli realizował swoją taktyke i mu to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak walczyli wcześniejsi. Powiedz mi dlaczego potrafili nawet w parterze próbować zakładać sobie dźwignie itp. a mieli okazje do szybkiego nawalania jak pudzian mimo nie robili tego co on. Dla mnie głupotą jest nazywanie tego walką. Dokładnie to jest jego taktyka ponieważ inaczej nie potrafi. Chciał spróbować kiedyś inaczej ale mu to nie wyszło i przegrał,dlatego teraz jego walki będą właśnie tak wyglądały. Nic szczególnego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak walczyli wcześniejsi. Powiedz mi dlaczego potrafili nawet w parterze próbować zakładać sobie dźwignie itp. a mieli okazje do szybkiego nawalania jak pudzian mimo nie robili tego co on. Dla mnie głupotą jest nazywanie tego walką. Dokładnie to jest jego taktyka ponieważ inaczej nie potrafi. Chciał spróbować kiedyś inaczej ale mu to nie wyszło i przegrał,dlatego teraz jego walki będą właśnie tak wyglądały. Nic szczególnego :thumbdown:

Słodki ale to jest sport. I walczy się po to żeby wygrać a nie po to żeby eksperymentować. Eksperymentować można na sparingach. Zawsze próbuje się najłatwiejszej drogi, a jeśli to nie wyjdzie to trzeba próbować innych. Każda taktyka jest dobra jeśli jest skuteczna. Pudzianowi najłatwiej się tak walczy, to póki będzie tak wygrywal to niech tak walczy.

A że nie wygląda to za pięknie... cóż... ale jest skuteczne. Zwycięzcy się nie punktuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie był ktoś z Was w tym parku ,pytam bo zagospodarowałbym sobie kawałek niedzieli :mysli:

http://www.parkminiatur.com/nasz_park

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak walczyli wcześniejsi. Powiedz mi dlaczego potrafili nawet w parterze próbować zakładać sobie dźwignie itp. a mieli okazje do szybkiego nawalania jak pudzian mimo nie robili tego co on. Dla mnie głupotą jest nazywanie tego walką. Dokładnie to jest jego taktyka ponieważ inaczej nie potrafi. Chciał spróbować kiedyś inaczej ale mu to nie wyszło i przegrał,dlatego teraz jego walki będą właśnie tak wyglądały. Nic szczególnego :thumbdown:

Słodki ale to jest sport. I walczy się po to żeby wygrać a nie po to żeby eksperymentować. Eksperymentować można na sparingach. Zawsze próbuje się najłatwiejszej drogi, a jeśli to nie wyjdzie to trzeba próbować innych. Każda taktyka jest dobra jeśli jest skuteczna. Pudzianowi najłatwiej się tak walczy, to póki będzie tak wygrywal to niech tak walczy.

A że nie wygląda to za pięknie... cóż... ale jest skuteczne. Zwycięzcy się nie punktuje...

Siemian 3 tyg temu Butterbean mówił, że po walce chce zostac promotorem Pudziana w USA, więc jeśli uważasz że nie oddał tej walki Pudzianowi ( łatwiej promować zwyciężce ) to dalej się zachwycaj wygraną Pudziana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie był ktoś z Was w tym parku ,pytam bo zagospodarowałbym sobie kawałek niedzieli :mysli:

http://www.parkminiatur.com/nasz_park

ja tam ostatnio byłem, warto zobaczyć

Byłem :> ,wróciłem ,warto mini kolejką się przejechać :good: ,wrażenia na pewno o niebo mniejsze niż na normalnych rozmiarów rollercoaster.

Jednak polecam :naughty::shocked: wydać 12 pln'ów na krótką przejażdżkę -emocje nie do opisania nawet na takim małym torze.

Pozostałe bardzo ładne miniaturki(z całym zapleczem:ogrodów ,oczek wodnych) rekompensują kuchnię tamtejszych jadłodajni- nie dałem rady się skusić po zaglądnięciu jak podawano innym żarełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...