Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

dzieci w piaskownicy szybciej odpuszczają :gwizdanie: :cool1:

Ja mam et 48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Hammer nie znasz jakiegoś dobrego mechanika bo ja słyszałem że Ty jesteś specem w tej dziedzinie...

Mam wolne pare tysi i nie wiem czy dupe sobie tym podetrzeć czy podjechać do jakiegoś Twojego kumpla na jakąś "naprawe"

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer nie znasz jakiegoś dobrego mechanika bo ja słyszałem że Ty jesteś specem w tej dziedzinie...

Mam wolne pare tysi i nie wiem czy dupe sobie tym podetrzeć czy podjechać do jakiegoś Twojego kumpla na jakąś "naprawe"

:polew: :polew: :polew:

Ja bym do Chorwacji pojechał :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

widzę że się dzieje

i jakoś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie to siemian znowu się obrazi [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________tak a propos SIEMIAN to co ty tak znowu wróciłeś do starej siły??

kobieta cie wypuściła z pod pantofla :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 18:48_________________________________________________H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.

no dokłądnie. Hammer yokohamy to sobie do wózka wstaw...

:hi: :hi:

widzę że się dzieje

i jakoś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie to siemian znowu się obrazi

ja się nie obraziłem. W życiu są poprostu priorytety :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.

A czy jest tylko jeden model YOKOHAMów ? :facepalm:

H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.

no dokłądnie. Hammer yokohamy to sobie do wózka wstaw...

jakby robili to już bym takie miał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.

A czy jest tylko jeden model YOKOHAMów ? :facepalm:

nie ale opona w takim rozmiarze za tą cene nie będzie napewno wysokich lotów... THEJAPIERDOLE... :facepalm: :facepalm: :facepalm:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 19:18_________________________________________________patrz hammer jakie Ci super opony znalazlem.. i jeszcze prawie polowe tańsze :kox: :kox: :kox:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/ling-long-event-ll688-225-40-r18-92-w

poczytaj opis:

Ling Long EVENT LL688 to opona letnia do samochodów osobowych wyposażona w agresywną, kierunkową rzeźbę. Model polecany jest dla kierowców, którzy cenią jakość oraz wysokie osiągi za nieduże pieniądze. Wytrzymałe barki zapewniają odpowiednią stabilizację toru jazdy. Drobne nacięcia redukują drgania oraz szumy, co redukuje hałas wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Poprzeczne, szerokie rowki skutecznie wypychają wodę na boki oraz chronią przed poślizgiem. Wzmocniona ściana boczna oraz poprawiona konstrukcja stopki chronią przed deformacją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

no nic tylko brać...jakby opona dla Ciebie robiona. Szczególnie to ostatnie zdanie... mógłbyś jezdzić po rowach ile chcesz...

albo ta...

http://www.oponeo.pl/dane-opony/runway-enduro-916--225-40-r18-92-w-xl

caaaaałłłłoooosezonowa!!!

pewnie już Ci przelatują przed oczami złotówki które zarobisz jak sprzedasz swoje zimówki

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian Ty najpierw popatrz ile faktycznie na oponeo kosztują YOKOHAMY w porównaniu do Michałów czy Pirelli a później wypisuj farmazone że ja się szczypię na kasie przy kupnie opony. Sztuką jest kupić tanio dobrą oponę :cool1:

A te chinki to sobie do golfa kup :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ab7f4001b378d26c.jpg

kto mi to zrobi w bieli profesjonalnie - chcę zoboaczyć jak wygladałyby białe fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ab7f4001b378d26c.jpg

kto mi to zrobi w bieli profesjonalnie - chcę zoboaczyć jak wygladałyby białe fele

Biel nie będzie pasować do chromu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ab7f4001b378d26c.jpg

kto mi to zrobi w bieli profesjonalnie - chcę zoboaczyć jak wygladałyby białe fele

Biel nie będzie pasować do chromu :cool1:

nie wiele tu chromu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon ,moze nie spi :)

oj śpi na bank- i to już od 2 godzin[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:43_________________________________________________ja też powoli spadam bo trza wstać o 6 a po drodze jeszcze pobudka do płaczącego dziecka- ciebie też to czeka Artur :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...