Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Albo wzor ,ktory Miron mial w poprzedniej czworce z tym ,ze to byly chyha 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem :)

nie zaspal tylko musial zrobic cos na szybko ..

takie na szybkosci

c52.jpg

c53.jpg

c54.jpg

c55.jpg

c56.jpg

mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem :)

nie zaspal tylko musial zrobic cos na szybko ..

takie na szybkosci

c52.jpg

c53.jpg

c54.jpg

c55.jpg

c56.jpg

mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej

ty masz inny gust niż wszyscy np. nikomu nie podoba się twoje auto a tobie tak

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba i najbardziej oklepana 18' audi robi tu moim zdaniem najlepsza robote:

rs6_av.jpg[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:57_________________________________________________

czolem :)

nie zaspal tylko musial zrobic cos na szybko ..

takie na szybkosci

c52.jpg

c53.jpg

c54.jpg

c55.jpg

c56.jpg

ty masz inny gust niż wszyscy np. nikomu nie podoba się twoje auto a tobie tak

mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej

naucz się cytować to możemy wtedy podagać... :decayed::naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:58_________________________________________________no brawo nauczyłeś się kurffa... [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:59_________________________________________________Sfyszałem Gryfi że bierzesz na ściganki starych facetów w rozlatujących się klekotach w automacie, żeby się podbudować :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:01_________________________________________________Gryfi kiedyś wklejałeś zdjęcia swojej starej a6 c5... Pamiętam że do tylnych lamp chyba dostawała Ci się woda bo całe zczerniały...

Myśle że teraz masz fajną baze do modów. Znalazłem Ci pare projektów w twoim stylu :decayed:

e8d8a6625d45c589med.jpg

(tam też miałeś jakieś takie rurki)

a6_rs6_conversion_lambo_doors_completed_145_z.jpg

wiesz jak by Ci zazdsrościli w pracy?? Mówiliby patrzcie Batman z przyjęcia do serwisu podjechał :decayed:

8a78bfe88d5ca8ffmed.jpg

tutaj porządny dyfuzor co by Cie dobrze w łukach trzymał jak będziesz objeżdzał Artura na Wiślance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej

to dziwne siemian że jakoś żadne ci się nie podobają skoro na 3 zdjęciu są twoje felgi

:polew: :polew: :polew:

no ale się ma fure tak paskudną że ją trzeba zakleić żeby jej nie oglądać to już nic nie dziwi

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie potrzebnie kupowałeś nowe auto... wystarczyło stare przerobić... Byś miał jeszcze nowszy model.... :wallbash: :wallbash: :kwasny: :kwasny:

PICT0795.JPG[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:12_________________________________________________

mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej

to dziwne siemian że jakoś żadne ci się nie podobają skoro na 3 zdjęciu są twoje felgi

:polew: :polew: :polew:

no ale się ma fure tak paskudną że ją trzeba zakleić żeby jej nie oglądać to już nic nie dziwi

:polew: :polew: :polew:

Przemo wiem że 3 felgi są moje ale one nie pasują do tego auta...

Czasami tak już bywa że coś z czymś pasuje a z czymś innym nie...

Tak jak Ty nie pasujesz do Audi tylko do Trabanta lub Wardburga...

Poprostu się nie komponują.

Bywa.

Twoja twarz też dobrze komponuje się z du_pą świni, albo szympansa, a czyjaś inna twarz już niekoniecznie

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian tys jest bezbledny :punish:

:facepalm:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:16_________________________________________________

Kurfa nie mam pytań :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:25_________________________________________________Teraz doczytalem calosc ......

jak to Twoje b7 nie ulegnie kiedys dziwnemu samozaplonowi to bedzie cud Panski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj siemian siemian marny sprzedawczyno

ty to się najlepiej i jedynie dobrze komponujesz na fotach pitera

Bywa

tobie jak widać już tylko fotomontraż pomaga.

Z du_pą szympansa też ci nie wyszło bo jakoś po wizycie u fryzjera zmian nie widać

a swinie to na twój widok już tylko sp***rzają może stąd masz takie dobre porównania do ich 4 liter

ale mam dla ciebie dobrą radę, zrób się na czarny mat, przy furze nie zbyt pomogło ale może ty się wtedy nie będziesz tak rzucał w oczy i auto też wyładnieje

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj siemian siemian marny sprzedawczyno

ty to się najlepiej i jedynie dobrze komponujesz na fotach pitera

Bywa

tobie jak widać już tylko fotomontraż pomaga.

Z du_pą szympansa też ci nie wyszło bo jakoś po wizycie u fryzjera zmian nie widać

a swinie to na twój widok już tylko sp***rzają może stąd masz takie dobre porównania do ich 4 liter

ale mam dla ciebie dobrą radę, zrób się na czarny mat, przy furze nie zbyt pomogło ale może ty się wtedy nie będziesz tak rzucał w oczy i auto też wyładnieje

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

siemian podobają mi się twoje projekty tylko bardziej mi to pasi do czarnej podziobanej kamieniami S4 w dwulitrowym dieslu i napędzie na przód.

ta C5 z lambo doors wygląda bardzo podobnie do twojej B7 po modach- brawo :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i od razu lepiej... przynajmniej jakieś posty są :decayed::naughty: a nie tylko " :hi: :hi: :hi:"

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...