Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

No problemo, się zrobi trochę fotek. Gorzej, bo moja niunia będzie prawdopodobnie nadal na zimówkach :(

coś sie ostatnio opuszczasz...ja juz od poniedziałku letnie koła i do tego dzis przez myjnie przejechałem :kox:

No niestety, kółka na zamówienie, więc trochę potrwa aż dojadą. Aż się boję co to będzie i czy to w ogóle będzie pasować :mysli:

:hi:

siemka BB :)

zbieram ekipe żeby Was odwiedzić ( na piątkowym naszym zlociku ustalimy w jaką środę wpadniemy ) może uda nam się wspólnie coś wiekszego zorganizować - no i fajnie jakby oczywiście pogoda była jak wczoraj czy dziś - dam znać jak będziemy znali dzień i ilość autek :wink4:

Super, że w końcu zdecydowaliście się nas odwiedzić. Czekamy na wieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

No problemo, się zrobi trochę fotek. Gorzej, bo moja niunia będzie prawdopodobnie nadal na zimówkach :(

coś sie ostatnio opuszczasz...ja juz od poniedziałku letnie koła i do tego dzis przez myjnie przejechałem :kox:

No niestety, kółka na zamówienie, więc trochę potrwa aż dojadą. Aż się boję co to będzie i czy to w ogóle będzie pasować :mysli:

:hi:

siemka BB :)

zbieram ekipe żeby Was odwiedzić ( na piątkowym naszym zlociku ustalimy w jaką środę wpadniemy ) może uda nam się wspólnie coś wiekszego zorganizować - no i fajnie jakby oczywiście pogoda była jak wczoraj czy dziś - dam znać jak będziemy znali dzień i ilość autek :wink4:

Super, że w końcu zdecydowaliście się nas odwiedzić. Czekamy na wieści :)

wiesz - na początku nie było chętnych, ale jak napisałem że będzie B6 na alu 14 to odrazu ludzie chęci do wyjazdu nabrali :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - na początku nie było chętnych, ale jak napisałem że będzie B6 na alu 14 to odrazu ludzie chęci do wyjazdu nabrali

buhahahhaha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie :) Zacząłem szukać ładnych 14" żeby wszyscy byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie robcie fotek w ta srode bo nie nie bedzie... Ale 16 bede :) teraz nie mam autka,u lakiernika,bez turba w regeneracji(korpus wirniki i inne rzeczy nowe czyli nowe turbo :P) i rozebrany silnik uszczelniacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde "bonio" ale pakujesz troche kasiorki do swojej niuńki,chyba już jej nie sprzedasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niesamowicie. Przed chwilą się jeszcze bujnąłem motocyklem od kolegi i jest już naprawdę mistrzowsko. W słońcu termometr pokazuje u mnie 42stopnie a w cieniu jest 22 więc powiedział bym że to nie wiosna tylko lato już w pełni :>I to cieszy po tylu miesiącach posuchy. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda ! Aż mi się nie chce w pracy siedzieć :cool1:

to jedz do domu :decayed:

Hehe, dowcipniś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slodki bede sprzedawal :P ... nie bylo by b6 jeszcze!!! ja ja kupilem za 12 tyskow moze wlozylem kolo 3 :P

trzech EURO chyba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slodki bede sprzedawal :P ... nie bylo by b6 jeszcze!!! ja ja kupilem za 12 tyskow moze wlozylem kolo 3 :P

trzech EURO chyba :tongue4:

:polew: 3 centów :gwizdanie: :naughty: Wojtek musimy się umówić na zawiecho :wallbash:

spoko damy rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jesteśmy po zlociku w SG i ustalone zostało, że wpadniemy na odwiedzinki 08.04.2009 ( najbliższa środa )

mam nadzieje pogoda będzie słoneczna i fajnego zlocika sobie wspólnie zrobimy :wink4:

Wyślijcie mi proszę na PW nr tel. do kogoś z Was kto napewno będzie - wiecie, tak żeby mieć kontakt ze sobą :wink4:

Ps. mam nadzieje że troszke autek z Waszej strony się uzbiera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...