Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że 18 to dobra godzina.

rzeczywiscie wspaniala wtedy jestem na grilu objadajac sie i popijajac Tyskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że 18 to dobra godzina.

rzeczywiscie wspaniala wtedy jestem na grilu objadajac sie i popijajac Tyskie :)

No to na prawdę nie wiem. Ciężko będzie tak żeby wszystkim pasowało. Może odrobinę wczesniej np. 15 lub 16 ?

Wezmę VAG-a może ktoś będzie chciał sobie autko zbadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym sie spotkać jutro i też jakoś mi późniejsze godziny odpowiadają.I pisze się na Vaga :naughty: bo znów silnik mi robi na złość i nie udostepnia pełnej mocy :evil::thumbdown:

Będe czekał na ustalenie pwenej godziny tylko miejcie na uwadze że na dojazd potrzebuje ponad 40 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie ma mocnej ręki żadnej ;)

Ustalam więc jutro 15.00 parking 'podziemny' CH Sarni stok. Ostatni rząd od wjazdu w strone ul. Warszawskiej, zdaje się alejka W - na lewo po przejchaniu obok myjni/parkingu strzeżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor jakbyś jechał przez Skoczów na Bielsko to możemy sie jakoś zmówić to bym Cię poprowadził do sarniego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

ciężka mapa dojazdu.Kompletnie nie znam Bielska więc mi to nic nie daje :confused4:

Nawet nie wiem gdzie jest Sarni Stok :no:

Może jakieś jeszcze podpowiedzi.....

Igor, dojazd jest prosty. Jak jechałeś na spotkanie na ten parking pod Tesco kilka tygodni temu, to teraz jedziesz dokładnie tak samo, tylko nie skrecasz pod Tesco tylko jedziesz dalej prosto w strone centrum Bielska. Od tesco przejezdzasz jakies 800m i po prawej stronie masz takie duże centrum handlowe - to jest właśnie CH Sarni Stok. Ewentualnie możemy się umowic tam na tym parkingu pod Tesco gdzie poprzednio i Cię zaprowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie jeszcze raz zaprosić - na dzień dzisiejszy mamy juz 30 osób które potwierdziły swoją obecność :naughty:

może dołączycie do kolumny 30 :a4fan: jadących przez miasto :naughty: zapraszam i pozdrawiam

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 22:00 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a o 14 nie dało by rady? O 15 muszę byc już gdzie indziej a chętnie bym wpadł i zobaczył kilka nowych twarzy! Przy okazji podpioł bym się do Protona VAGa :rolleyes:, oczywiście jak będzie możliwośc :) Dajcie znac czy ta godzinka wam odpowiada? Jeśli innym nie pasuje to Proton miałbym do ciebie małą prośbę abyś przyjechał na 14, bo tak już kiedyś rozmawialiśmy chętnie bym sobie sprawdził VAGiem autko. Napisz mi czy dasz radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a o 14 nie dało by rady? O 15 muszę byc już gdzie indziej a chętnie bym wpadł i zobaczył kilka nowych twarzy! Przy okazji podpioł bym się do Protona VAGa :rolleyes:, oczywiście jak będzie możliwośc :) Dajcie znac czy ta godzinka wam odpowiada? Jeśli innym nie pasuje to Proton miałbym do ciebie małą prośbę abyś przyjechał na 14, bo tak już kiedyś rozmawialiśmy chętnie bym sobie sprawdził VAGiem autko. Napisz mi czy dasz radę?

O 14-tej nie da rady, glownie dlatego, ze xandmar nie zdazy, a niektórzy pewnie chcieliby rameczki odebrac - zostaje 15.00.

Nie ma problemu, przyjadę o 14-tej i pobawimy się VAGiem.

Dzięki Proton, Dzięki Nippo. Skoro mówicie że dojazd jest prosty to sam spróbuje trafić.W razie czego to mnie nie bedzie kox

Na pewno trafisz. Od tego skrzyżowania przy Tesco to jest następne takie duże skrzyżowanie ze światłami w stronę miasta. Na tym skrzyżowaniu skręcasz w prawo i już jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Proton, Dzięki Nippo. Skoro mówicie że dojazd jest prosty to sam spróbuje trafić.W razie czego to mnie nie bedzie :kox:

Jak tam Xandmar? Rameczki łatwisz?

ale igor nie ma cię na liście :gwizdanie: oprócz protona to od nas nikt sie nie zapisał

będę ok.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Martin:) postaram sie pojawić:) jak coś to będę koło 15 w sumie daaaawno mnie już nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...