Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.

zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to?

idz lepiej strzel minete Korczykowi.. nie chciało się uczyć to trzeba zapierdlalać....

zapierdalają ci co nie kradną :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

a od mojego ojca to się odpier**l to że Ty może masz jakieś niemiłe wspomnienia z dziećiństwa to nie moja sprawa...[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________poproacował byś troche tak jak ja to byś nie kozaczył[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:02_________________________________________________a jakbym tate posrosił o autko to pewnie bym popierdalał a6 i miał Was gdzieś więc Wy hamujie bajere bo ja na ten leasing też musze zapracować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do twojego ojca nic nie mam... znam po prostu takie dzieci jak ty co całe życie na rodzicach żerują a same to by z głodu pod płotem zdechły... a odpier**lić to ty się możesz od naszych fur.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________jak bym pracował tak jak ty to bym z nudów umarł :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nic nie robił to mógłbyś tak mówić. A ja czesem chciałym mieć tak jak Wy... 8 godzin i do domku a nie po 10h przez cały tydzień weekend nie weekend....[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:07_________________________________________________byłeś u mnei w pracy? widziałeś? więc co pier**lisz?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________fakt zdarzają sie dni że przez pól dnia nie ma co robić... ale są też takie miesiące że pracuje po 12 godzin i nie mam weekendów itepe... Zreszta jak ktoś prowadzi firme, angazuej sie to wie ze myslami i tak sie cały czas jest w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srete tete.

a ty co wiesz o innych ze snujesz wywody

tobie wolno na innych naskakiwać a jak cię ktoś bodnie twoją bronią to obraza majestatu...prezes zasrany się znalazł

a tak na marginesie ...ja kiedyś miałem własną firmę jak ty do podstawówki chodziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...

siemian wiadomo że lepiej tatę poprosić o auto niech kupi jakieś fajne.

zobaczymy jak tak na prawdę będziesz musiał sam na siebie robić a nie u starego. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:48_________________________________________________Dominik wysłąłeś mi to?

idz lepiej strzel minete Korczykowi.. nie chciało się uczyć to trzeba zapierdlalać....

uważasz że nauka spowoduje to że ktoś dostanie za***ista prac ?? masz trochę chory pogląd... Stary jak zapierdalasz tak jak mówisz, to po co o tym mówisz ? ja na twoim miejscu miał bym w d*pie kto co mówi... Hmm to jest dziwne że przy tak ciężkiej pracy jeszcze się nie nauczyłeś, że w życiu każdy ma rożnie i nie każdego stać na b7 więc miej trochę szacunku do innych.... bo nie wiadomo co tobie jeszcze się w życiu przytrafi .....podobno ze szczytu można bardzo szybko spaść i wtedy to z ciebie się będą śmiali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doskonale wiem jak to jest i z nikogo sie nie smieje. Zaratowałem sobie. Ale przepraszam to nei ja zaczalem dzisiaj z niesmacznymi żartami. A nauka i praca mają może 20% wspólnych powiązań. Taka jest prawda. Bez znajomości bardzo cięzko w Polsce jest się wybić i dobrze o tym wiem.

Ja szacunek mam do ludzi którzy darzą ,nie szacunkiem... Zresztą naprawde nie czuje potrzeby żeby się Wam tłumaczyć,

Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja myślę, że tutaj każdy ma szacunek do każdego .... ale niestety nie każdy wie co to dystans do siebie...

i czasem nie potrafi zrozumieć że co jest skierowane w jego stronę to jest żartem. I Siemianie widzisz ja sobie żarty z ciebie czasem zrobię a ty jakoś nie samowicie do siebie to bierzesz. No cóż nic już chyba się z tym nie da zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szacunek to sobie trzeba zasłużyć a dewiza :

szanuję tych co szanują mnie jest pierdolnięta i nijak się ma do rzeczywistości[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:31_________________________________________________dość tego pi...enia.

mariolini jak ci się podoba twój filmik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była taka męska przeprawa... prawie zakończona rzeką, podczas której jak przystało Mateusz z Mateuszem się cmokli :)

:gwizdanie: dużo nie brakowało i PZU z mojego OC byłoby mocno szarpnięte, bez dźwigu chyba by się nie obeszło

mariolini jak ci się podoba twój filmik?

:good:

Jakbyś coś jeszcze miał to [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra przestańmy Pany pier**lic.

Dobrej nocki wszystkim

narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była taka męska przeprawa... prawie zakończona rzeką, podczas której jak przystało Mateusz z Mateuszem się cmokli :)

:gwizdanie: dużo nie brakowało i PZU z mojego OC byłoby mocno szarpnięte, bez dźwigu chyba by się nie obeszło

a najważniejsze ze nic się nie stało :) zabawa była dobra ![br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 01:43_________________________________________________i tak chyba daleko zajechałem jak na ośce :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było ciepło tam pod tą górę. Ja nawet na nogach miałem problem się utrzymać.

Szkoda, że mnie tylko 14 sekund jest na filmiku, ale dobre i to :)

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...