Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Siemian nie potrzebujesz czegoś, bo będę dziś w BB :tongue4:

H4mm3R pochwal się po zmianie zawiasu ... zdjęcia ;)

sdc107791280x768.jpg

z pełnym bakiem tył teraz siedzi o ok. -30mm a przód ponad -20mm a w zakrętach auto nic się nie przechyla :naughty:

jedyny problem jaki się pojawił to za stromy wjazd do garażu i jak wyjeżdżam normalnie to przednim zderzakiem przycieram, więc muszę to jakoś przerobić albo wyjeżdżać jak z jajkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________Piter zabawka dla Ciebie :kox:

http://www.smog.pl/wideo/33420/najlepszy_symulator_gier_wow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Siemian nie potrzebujesz czegoś, bo będę dziś w BB :tongue4:

H4mm3R pochwal się po zmianie zawiasu ... zdjęcia ;)

sdc107791280x768.jpg

z pełnym bakiem tył teraz siedzi o ok. -30mm a przód ponad -20mm a w zakrętach auto nic się nie przechyla :naughty:

jedyny problem jaki się pojawił to za stromy wjazd do garażu i jak wyjeżdżam normalnie to przednim zderzakiem przycieram, więc muszę to jakoś przerobić albo wyjeżdżać jak z jajkiem :gwizdanie:

:slina: marzy mi sie taki też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale i tak za wysoko... :decayed::naughty::evil:

Czekaj jak letnie kółka założę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale i tak za wysoko... :decayed::naughty::evil:

Czekaj jak letnie kółka założę :naughty:

Wiadoooomo... :naughty: Będzie efekt! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Siemian nie potrzebujesz czegoś, bo będę dziś w BB :tongue4:

H4mm3R pochwal się po zmianie zawiasu ... zdjęcia ;)

sdc107791280x768.jpg

z pełnym bakiem tył teraz siedzi o ok. -30mm a przód ponad -20mm a w zakrętach auto nic się nie przechyla :naughty:

jedyny problem jaki się pojawił to za stromy wjazd do garażu i jak wyjeżdżam normalnie to przednim zderzakiem przycieram, więc muszę to jakoś przerobić albo wyjeżdżać jak z jajkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________Piter zabawka dla Ciebie :kox:

http://www.smog.pl/wideo/33420/najlepszy_symulator_gier_wow/

fajnie ale... (moim zdaniem)

to jest za wysoko żeby było super :kox: :kox: :kox:

a za nisko żeby nie odśnieżać w zimie i nie przychaczać o krawęzniki. Więc rybka.

Ja się pewnie zdecyduje na spręzynki eibacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zawias spoko .. ale mowisz ze tyl masz -30 ? ... ja mam -20 a wydaje mi sie bardziej pozadzony...

ale co fakt to fakt .. juz przy -20 trzeba jak z jajkim sie obchodzic przy progach, kraweznikach, zalamaniach terenu ... troche sie to moje juz poobijalo dolem

czolem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Siemian 200km taki zawias standardowo powinieneś mieć :tongue4: bo później krawężniki na szyndzielni wyrywasz :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 08:47_________________________________________________tu masz siemian coś lepszego

http://moto.allegro.pl/item937990326_audi_a4_b7_sprezyny_h_r_5cm_uzywane.html[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 08:49_________________________________________________

:) zawias spoko .. ale mowisz ze tyl masz -30 ? ... ja mam -20 a wydaje mi sie bardziej pozadzony...

ale co fakt to fakt .. juz przy -20 trzeba jak z jajkim sie obchodzic przy progach, kraweznikach, zalamaniach terenu ... troche sie to moje juz poobijalo dolem

czolem :hi:

Szczerze to foto jest zrobione po przejechaniu ok 15km i 1/3 baku, więc sprężyny się jeszcze nie spasowały. Co do mierzenia ile faktycznie poszło w dół, muszę jeszcze raz pomierzyć, bo przed montażem (auto z 1/3 baku) do nadkola z ziemi było 68cm przód i tył, a później kumpel mierzył w BB jak siedziałem w środku i miałem pełny bak to przód miał 65cm, a tył 63,9cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał :hi: :hi: :hi:

nie no 5 cm to już troszke chyba przesada...

To już w ogóle bym się bał jezdzić że coś urrrrrwę :)

http://wiadomosci.onet.pl/2136069,12,okrutna_smierc_ugotowali_sie_zywcem_w_saunie,item.html wow... :shocked: :shocked:

A tak w ogóle to :hi: :hi:

Postaram się dzisiaj na spota przyjechać ale nie obiecuje bo o 16 ma przyjść 17 palet towaru a w piątek musi to wyjść wszystko oklejone więc pewnie mam nocke w pracy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokajcie jakiego sasiada mam w pracy :) gosciu chyba powaznie bierze zagrozenie wlamem :):polew: :polew:

Prawie jak "dzień świra" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...