Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:22_________________________________________________siema Panowie,

pozwólcie, że wyskocze z taką propozycją by ktoregoś ze spotów zrobić tak by chlać całą noc :decayed:

chodzi mi o dłuższą imprezę by załatwić sobie kierowców zgłosić u leśniczego rezerwacje wiaty itp.

posiedzieć przy ognisku i piwku do rańca :>

co Wy o tym myślicie?

Mi to już dawno temu przeszło przez głowę, jestem za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za chłopaki szukam opon 16 na 225 lub szersze moga byc słabe potrzebuje min 2 sztuki

Ja mam 215/50/16 jak się nie mylę, komplet czyli 4szt za 150zł oddam. Oponki mają ok. 4mm bieżnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 215/50/16 jak się nie mylę, komplet czyli 4szt za 150zł oddam. Oponki mają ok. 4mm bieżnika ;)

hm troszke waskie chyba beda mam 2 225 i mysle ze sa oki własnie musze zapytac bo mam na tych felach 205 i wyglada to taki balon wciagniete sa te opony ale dzieki za cynk bede pamietal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm troszke waskie chyba beda mam 2 225 i mysle ze sa oki własnie musze zapytac bo mam na tych felach 205 i wyglada to taki balon wciagniete sa te opony ale dzieki za cynk bede pamietal

Sorki za wprowadzenie w błąd, rozmiar to: 205/55/16 91V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wy czlowieka nie ma to jużgo obgadają.. A ja cały czas spoglądam z góry tylko nie chce mi się nic pisać :decayed:

Ale nie martwcie się. Jutro wracam.

Dostałem dziś mandat za zbyt szybką jazde na nartach. Otarło się o konsulat i ambasade, ale dowiedziałem się że w sumie to nie moge nic zrobic. Moge się odwołać do sądu, załatwić sobie tłumacza przysięgłego i się sądzić...

Dla 30 euro odpuściłem.

Ale sk***ysyństwo straszne.

Jeżdze od 18 lat, w tym 10 lat zawodniczo, nigdy nie spowodowałem wypadku na stoku i staram się jeżdzić naprawde rozważnie (nie, nie tak jak autem).

Biorąc pod uwage że jechałem czarną trasą na której były może z 4 osoby, uważam to za chamstwo.

Jakbym wiedział że ten gliniaż za mną jedzie to bym mu spierdolił, bo nie mógł mnie zbytnio dogonić a ja miałem jeszcze z 10% zapasu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wy czlowieka nie ma to jużgo obgadają.. A ja cały czas spoglądam z góry tylko nie chce mi się nic pisać :decayed:

Ale nie martwcie się. Jutro wracam.

Dostałem dziś mandat za zbyt szybką jazde na nartach. Otarło się o konsulat i ambasade, ale dowiedziałem się że w sumie to nie moge nic zrobic. Moge się odwołać do sądu, załatwić sobie tłumacza przysięgłego i się sądzić...

Dla 30 euro odpuściłem.

Ale sk***ysyństwo straszne.

Jeżdze od 18 lat, w tym 10 lat zawodniczo, nigdy nie spowodowałem wypadku na stoku i staram się jeżdzić naprawde rozważnie (nie, nie tak jak autem).

Biorąc pod uwage że jechałem czarną trasą na której były może z 4 osoby, uważam to za chamstwo.

Jakbym wiedział że ten gliniaż za mną jedzie to bym mu spierdolił, bo nie mógł mnie zbytnio dogonić a ja miałem jeszcze z 10% zapasu :wink4:

:polew: :polew: :polew:

ty nawet na nartach dostajesz mandaty... co następne?

mandat za zbyt szybkie chodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki to pozyje, moze by mi s-line wyrezal :gwizdanie:

Wesołych Świąt Panowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...