Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne by bylo, gdyby padły nagle 3 czujniki. Sądzę, że to raczej jakiś problem z instalacją. Nie wiem ile kosztują czujniki niestety, ale ja bym najpierw do jakiegoś kumatego elektryka pojechał, niż zaczynał od wymiany czujników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

I JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ ZDROWIA I WSZELKIEGO POWODZENIA DLA WSZYSTKICH[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 13:58_________________________________________________Proton, ile bedzie kosztował czujnik ABSu do mnie??

teraz jak przekrocze 160 to mi sie ABS zapala i gasnie dopiero jak zgasze auto

jezdzij przepisowo i po kłopocie :sarcastic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor ja mam to samo co ty tylko musze te 160 jechac przez co najmniej pół godz i nie mam zadnych kodów usterek zapisanych w sterowniku abs :gwizdanie:myśle ze to nie bedzie problem czujników :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ja wiem to on sie sam kasuje blad abs np jak zmieniasz klocki czy cus:D[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________xandmar a ty zyjesz kolego wogole:D ja juz myslalem ze cie kosmici porwali:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ja wiem to on sie sam kasuje blad abs np jak zmieniasz klocki czy cus:D[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 22:58_________________________________________________

nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ja wiem to on sie sam kasuje blad abs np jak zmieniasz klocki czy cus:D[br]

kto ci takich głupot naopowiadał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie powiem jasno i bez sciemy bo troche sie na tym :cool1: znam jechałem na Wrocław 160 i więcej przez dłuższy czas i zaswiecił sie abs z kontrolką czerwoną od płynu hamulcowego zatrzymałem sie na 5 sek zgasiłem motor odpaliłem wszystko pogasło pojechałem dalej w domu podłączyłem VAGA i CO i nie zapisał sie żaden błąd w ABS :mysli: więc nie macie racji koledzy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pewnie pojawię. Fajnie byłoby jakiś placyk znaleźć żeby bączki pokręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...