Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Tak dla upewnienia zapytam się, wybieram się dzisiaj na spot, będe jechał z Pszczyny, jak już się wbije na S1 to póżniej przy McDonaldzie skrecic (zrobic bączka) i do samego konca drogi...

Przyjżałem się mapce ale tak pytam dla pwnośći :)

Dużo osób się wybiera dzisiaj ?

duuużżżżoooo :naughty:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:28_________________________________________________

oczywista oczywistość :) :)

Zapraszamy...

Poznasz Boskiego Siemiana z jego pięknym wozem

Ty bo nie przyjedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę :) Kiełbaski już kupione :naughty: Siemian niestety nie licz na mnie dzisiaj nie zabieram więcej niż zjem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zjadłem przed chwilą wielgachną pizze i nic pewnie nie dam rady zjeść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam a raczej kumpel z Bielska(ma A4 B7 Avant), dzwonił mi ostatnio że go jakiś kolo pod gemini zaczepił z czarnej B7 1,9tdi na kołpakach z kartka na sprzedaż za 39k. Na początku podniecał się felgami od kumpla a później zaczął porównywać auta i spuszczał się że ma lepszą od kumpla kiere w multi, grzane zwykła stołki, grzane lusterka, navi w Fisie... a co do auta, to jest bite a w szpary miedzy drzwiami idzie palec wsadzić, kiera też dość mocno wytarta. Na koniec powiedział że za 37k odda. Jak mi to kumpel opowiadał to nie mogłem się przestać śmiać :D jak będę w BB to chcemy jechać do gości auto obejrzeć i się pośmiać z tego giganta :decayed:

Witam, mniej więcej tak to było, na początku myslałem, że niska cena jest spowodowana tylko przerysowaniem leweg boku... ale poźniej przeszedłem na prawy :>. Szpary faktycznie dalekie od ideału , ale gość sugerował że to ja mam bite :polew: Nie wiem jak duże były uszkodzenia bo jakoś wolałem patrzeć na moją a4. Co do wyposażenia to nie najgorsze(ale i bez wypasu), właściciel zachywyca się że ma navi (tą z pokrętłem) ,acha i auto jest ponoć wzięte w rozliczenu i ma blachy szczecińskie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam a raczej kumpel z Bielska(ma A4 B7 Avant), dzwonił mi ostatnio że go jakiś kolo pod gemini zaczepił z czarnej B7 1,9tdi na kołpakach z kartka na sprzedaż za 39k. Na początku podniecał się felgami od kumpla a później zaczął porównywać auta i spuszczał się że ma lepszą od kumpla kiere w multi, grzane zwykła stołki, grzane lusterka, navi w Fisie... a co do auta, to jest bite a w szpary miedzy drzwiami idzie palec wsadzić, kiera też dość mocno wytarta. Na koniec powiedział że za 37k odda. Jak mi to kumpel opowiadał to nie mogłem się przestać śmiać :D jak będę w BB to chcemy jechać do gości auto obejrzeć i się pośmiać z tego giganta :decayed:

Witam, mniej więcej tak to było, na początku myslałem, że niska cena jest spowodowana tylko przerysowaniem leweg boku... ale poźniej przeszedłem na prawy :>. Szpary faktycznie dalekie od ideału , ale gość sugerował że to ja mam bite :polew: Nie wiem jak duże były uszkodzenia bo jakoś wolałem patrzeć na moją a4. Co do wyposażenia to nie najgorsze(ale i bez wypasu), właściciel zachywyca się że ma navi (tą z pokrętłem) ,acha i auto jest ponoć wzięte w rozliczenu i ma blachy szczecińskie. Pozdro

czyli pazdzioch pospawany poskladany byle jak :) najlepsze jest to ze i tak go ktos kupi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Prezes :hi: masz na myśli moją żonę :mysli::naughty:

no to zonke :) ... dla mnie dziewczyna to dziewczyna :) .. sorki za pomylke :D

dzieki, pozdrowie :wink4: w przyszlym tygodniu chyba bede w BB to sie odezwe, moze jakis spocik pomorsko-śląski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznasz "Siemiana-Zabijake" :polew: :polew: :polew:

ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu :wink4: nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, pozdrowie :wink4: w przyszlym tygodniu chyba bede w BB to sie odezwe, moze jakis spocik pomorsko-śląski :naughty:

jasne wpadaj dzwon jakby co :))

panowie spocik spoko :) pogadali posmiali sie pojedli ..jeszcze jakby troche ciepelka bardziej wiecej bylo to by bylo luxusowo ..ale generalnie gitara ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pany za spota.

poznasz "Siemiana-Zabijake" :polew: :polew: :polew:

ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu :wink4: nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to :naughty:

hmmm... nie pamiętam żebyśmy się poznali... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pany za spota.

poznasz "Siemiana-Zabijake" :polew: :polew: :polew:

ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu :wink4: nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to :naughty:

hmmm... nie pamiętam żebyśmy się poznali... :mysli: :mysli: :mysli:

kolega jest niski a ty mając tak duzy brzuch mogłeś go nie zauważyć :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spocik całkiem udany. Gdyby tylko cieplej było.

Wiadoma sprawa. A tak wogóle ciepło czy zimno to u nas zawsze atmosfera jest za***ista :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...