Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam spot? Ja niestety ciężki dzień miałem :thumbdown: Gdzie byłeś Baddy? Ja się wybieram w przyszły czwartek :wink4: A spalanie 4.5 to chyba przy 80km/h i 5 biegu bez hamowania i zwalniania, bo chyba nie chcesz powiedzieć, że na całej trasie tyle miałeś w kilka osób + bagaże?

Byłem dzisiaj u strażników, powiedziałem, że nie jestem w stanie wskazać kierującego pojazdem, ponieważ samochodu używa kilka osób a zdjęcie zostało zrobione 4 miesiące temu, gość całkiem spoko się okazał, nawet coś pogadaliśmy o audi bo jego brat chce B6 kupić :wink4: zaproponował 120 i bez punktów. Nawet nie wiedziałem, że tak gładko pójdzie :blink: Przy okazji mówił, że podobno mają być jakieś zmiany i wszystkie stacjonarne puste fotoradary mają zniknąć :mysli: i zostać tylko te nabite. Natomiast co do trójnogów to wspominał, że bardzo oczekują tych zmian, gdyż mają mieć pozwolenie na stawianie bez oznakowania "kontrola prędkości", a teraz mogą to robić tylko z samochodu :mysli: A myślałem, że samowolka z tymi radarami się skończy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: siema :hi:

....wlasnie z wypoczynku wrocilem :beach: .....pewnie teskniliscie, co nie?.......powiem Wam, że nad nasze morze spalanie miałem 4,5 :shocked:...co robiliscie jak mnie nie bylo?....pewno nudy :polew:

tyle Cie tu że nawet nie zauważyłem żę Cie nie było... :naughty:

Z Ciebie taki forumowicz jak z pitera baletnica... :polew::decayed: :decayed:

...osz Ty szmato :wallbash::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 20:59_________________________________________________

Jak tam spot? Ja niestety ciężki dzień miałem :thumbdown: Gdzie byłeś Baddy? Ja się wybieram w przyszły czwartek :wink4: A spalanie 4.5 to chyba przy 80km/h i 5 biegu bez hamowania i zwalniania, bo chyba nie chcesz powiedzieć, że na całej trasie tyle miałeś w kilka osób + bagaże?

tak bagaży było full....do tego ja z żoną i córką....a jesli chodzi o predkosci to jechalismy na dwa auta i sie dostosowywalem do tego drugiego wiec predkosci byly max 120 km/h :confused4:

co innego z powrotem, ale tam juz bylo inne spalanie :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 21:03_________________________________________________830 km na 37 litrach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć zepsute, ja bym wagował :naughty::tongue4:

Ktoś mi powie w jaki sposób FIS liczy średnie spalanie? Dystans ostatnich np 30 kilometrów czy cały dystans od wyzerowania? :mysli: Zobaczę czy w instrukcji jest cos na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć zepsute, ja bym wagował :naughty::tongue4:

Ktoś mi powie w jaki sposób FIS liczy średnie spalanie? Dystans ostatnich np 30 kilometrów czy cały dystans od wyzerowania? :mysli: Zobaczę czy w instrukcji jest cos na ten temat

hehe, ale ja to nie z FISu tylko nalalem full bak, wyzerowalem licznik, dojechalem na miejsce i znow do pelna nalalem wiec raczej pomylke wykluczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć zepsute, ja bym wagował :naughty::tongue4:

Ktoś mi powie w jaki sposób FIS liczy średnie spalanie? Dystans ostatnich np 30 kilometrów czy cały dystans od wyzerowania? :mysli: Zobaczę czy w instrukcji jest cos na ten temat

hehe, ale ja to nie z FISu tylko nalalem full bak, wyzerowalem licznik, dojechalem na miejsce i znow do pelna nalalem wiec raczej pomylke wykluczam :)

Tylko na stacjach mają kręcone liczniki w dystrybutorach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć zepsute, ja bym wagował :naughty::tongue4:

Ktoś mi powie w jaki sposób FIS liczy średnie spalanie? Dystans ostatnich np 30 kilometrów czy cały dystans od wyzerowania? :mysli: Zobaczę czy w instrukcji jest cos na ten temat

hehe, ale ja to nie z FISu tylko nalalem full bak, wyzerowalem licznik, dojechalem na miejsce i znow do pelna nalalem wiec raczej pomylke wykluczam :)

Tylko na stacjach mają kręcone liczniki w dystrybutorach :polew:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale to by było albo na moją korzyśc albo jeszcze bardziej na mniejsze spalanie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za spota ,następnym razem wpadnę :mysli: za jakieś 3 tygodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 07:55_________________________________________________kto na paintballa :naughty: 08.08 niedziela rano kozubnik :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest 15 osób 35zł to masz za marker ubranie i 100 kulek chyba (20gr kulka jak braknie) :cool1:

ostatnio wyjeżdżaliśmy o 8 spod rolla było za***iście do teraz mam ślady po wojnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest 15 osób 35zł to masz za marker ubranie i 100 kulek chyba (20gr kulka jak braknie) :cool1:

ostatnio wyjeżdżaliśmy o 8 spod rolla było za***iście do teraz mam ślady po wojnie :kox:

hmm ... dam znac jutro ok ? :)))

oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że 8.08 nie będe trzymał pionu bo 7ego ide na wesele :> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou :hi:

Frekwencja marniutka wczoraj na spocie. Chociaż biorąc pod uwagę poprzednie, to nie było źle :)

Piter byś mi w dupkę wjechał wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou :hi:

Frekwencja marniutka wczoraj na spocie. Chociaż biorąc pod uwagę poprzednie, to nie było źle :)

Piter byś mi w dupkę wjechał wczoraj :decayed:

eeeeee :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...